Batņam pieticīgs spēles laiks, ”Jukurit” izcīna svarīgu panākumu

Svarīgu uzvaru Somijas hokeja līgā (Liiga) šovakar izcīnīja Latvijas uzbrucēja Oskara Batņas pārstāvētā Mikeli “Jukurit”, kas mājās ar 3:1 (1:0, 1:0, 1:1) apspēlēja Jiveskiles “JYP”.

”Jukurit” guva pa vārtiem katrā no trešdaļām. Mājinieki pirmās trešdaļas vidū atklāja mača rezultātu, bet 32. minūtē dubultoja savu pārsvaru – 2:0. Trešā perioda vidū ”Jukurit” uz tablo panāca jau 3:0. Pamatlaika izskaņā viesi vienus vārtus atguva – 1:3.

Batņa laukumā pavadīja vien 11 minūtes un 43 sekundes, kuru laikā izdarīja vienu metienu pa pretinieku vārtiem, uzvarēja savā vienīgajā iemetienā un nopelnīja negatīvu lietderības koeficientu -1.

Latvijas izlases uzbrucējs šosezon 55 spēlēs izcēlies ar četriem gūtiem vārtiem un deviņām rezultatīvām piespēlēm.

”Jukurit” ar 77 punktiem 58 spēlēs ieņem 12. vietu 15 komandu konkurencē. Izslēgšanas spēlēs iekļūs desmit Somijas čempionāta spēcīgākie klubi. Batņas klubs no desmitajā pozīcijā esošās Kouvolas ”KooKoo” atpaliek vien par diviem punktiem.