Batņam ļoti neveiksmīgs mačs Somijā

Otro zaudējumu pēc kārtas Somijas hokeja līgā (Liiga) piedzīvojusi Latvijas izlases uzbrucēja Oskara Batņas pārstāvētā Mikeli ”Jukurit”.

Batņas pārstāvētā ”Jukurit” šodien izbraukumā ar 3:4 (0:2, 2:1, 1:1) atzina ”Karpat” pārākumu. ”Jukurit” spēja atspēlēties no 0:2 un 2:3, tomēr pie punktiem šoreiz netika. Uzvaras vārtus mājinieki iemeta vien 57. minūtē.

Latviešu uzbrucējs aizvadīja pagalam neveiksmīgu maču. Batņa laukumā pavadīja 14 minūtes un 31 sekundi, nevienu reizi nemetot pa pretinieku vārtiem, uzvarot trijos no pieciem (60%) iemetieniem, nopelnot divas soda minūtes (pretinieki latviešu uzbrucēja noraidījuma laikā guva vārtus) un spēli noslēdzot ar negatīvu lietderības koeficientu -2.

Batņa šosezon desmit Somijas čempionāta mačos ir atzīmējies ar vienu rezultatīvu piespēli. Nākamā spēle ”Jukurit” Somijas čempionātā ir paredzēta 15. oktobrī.

Autors: Rainers Rogs Avots: Liiga