Batņam lielais noraidījums, ”Jukurit” zaudē tiešajai konkurentei

Trešo zaudējumu pēdējās četrās spēlēs Somijas hokeja līgā (Liiga) šovakar piedzīvoja Latvijas izlases uzbrucēja Oskara Batņas pārstāvētā Mikeli ”Jukurit”, kas mājās ar 1:3 (0:1, 0:1, 1:1) piekāpās vienai no savām tiešajām konkurentēm Hemēnlinnas “Pallokerho”.

Viesi jau septītajā minūtē atklāja mača rezultātu, bet pamatlaika vidū realizēja soda metienu un panāca jau 2:0. Lai gan ”Jukurit” 57. minūtē samazināja rezultāta starpību līdz minimumam (1:2), “Pallokerho” nosargāja uzvaru. Viesi pamatlaika pēdējā minūtē ar metienu tukšos vārtos panāca 3:1.

Batņa šoreiz nospēlēja vien deviņas minūtes un 51 sekundi, kuras laikā ieguva neitrālu lietderības koeficientu. Latviešu uzbrucējs maču noslēdza priekšlaicīgi, jo 46. minūtē nopelnīja noraidījumu līdz spēles beigām.

27 gadus vecais uzbrucējs šosezon 43 mačos Somijas čempionātā ir nopelnījis desmit (4+6) punktus.

”Jukurit” ar 59 punktiem 43 spēlēs ieņem desmito vietu līgā.

Autors: Rainers Rogs Avots: Liiga