Batņam divi noraidījumi ”Jukurit” zaudējumā

Trešo zaudējumu pēc kārtas Somijas hokeja līgā (Liiga) šovakar piedzīvoja Latvijas izlases uzbrucēja Oskara Batņas pārstāvētā Mikeli ”Jukurit”.

Latviešu uzbrucēja pārstāvētā ”Jukurit” izbraukumā ar minimālo 0:1 (0:0, 0:1, 0:0) atzina Pori ”Assat” pārākumu. Vienīgos vārtus mājinieki guva mača 24. minūtē.

Batņa laukumā pavadīja 13 minūtes un 26 sekundes, kuru laikā izdarīja divus metienus pa pretinieku vārtiem, nopelnīja četras soda minūtes un, atrodoties laukumā pretinieku gūto vārtu laikā, ieguva negatīvu lietderības koeficientu -1.

Latviešu uzbrucējs šosezon 11 spēlēs Somijas čempionātā ir atzīmējies ar vienu rezultatīvu piespēli. Ar 11 mačos izcīnītiem 11 punktiem ”Jukurit” ieņem priekšpēdējo vietu Liiga kopvērtējumā.

Nākamā spēle Batņas pārstāvētajam klubam paredzēta 19. oktobrī.

Autors: Rainers Rogs Avots: Liiga