Batņam divas soda minūtes “Jukurit” uzvarā

Šovakar Somijas hokeja līgas (Liiga) regulārās sezonas mačā Oskara Batņas pārstāvētā Mikeli “Jukurit” komanda mājās ar rezultātu 3:1 (0:1, 1:0, 2:0) uzvarēja Kuopio “KalPa” vienību.

Latvijas uzbrucējs šajā spēlē uz ledus atradās 17 minūtes un 22 sekundes, divas reizes meta pa pretinieku vārtiem, nopelnīja divas soda minūtes un uzvarēja 44,4% iemetienu. Hokejists laukumu atstāja ar neitrālu lietderības koeficientu.

Batņa šosezon 26 mačos ticis pie septiņiem vārtu guvumiem un četrām rezultatīvām piespēlēm, bet “Jukurit” ar 40 punktiem 26 spēlēs ieņem septīto vietu turnīra tabulā.

Nākamā cīņa Mikeli vienībai paredzēta 8. decembrī mājās plkst. 18:30 pret Lāpēnrantas “SaiPa”.

Citā mačā aizsarga Mika Tumānova Jiveskiles “JYP” klubs viesos ar rezultātu 1:2 (0:0, 1:1, 0:1) piekāpās Lahti “Pelicans” vienībai.

Tumānovs šajā spēlē tika pieteikts kā septītais aizsargs un laukumā nedevās.

Tumānovs šosezon 17 “Liiga” spēlēs pie punktiem nav ticis. Trīs mačos ar Somijas otrās līgas (Mestis) klubu Kuopio “KalPa” hokejists arī neizcēlās ar rezultativitāti.

“JYP” ar 37 punktiem 24 cīņās ierindojas desmitajā pozīcijā līgā.

Nākamais mačs Tumānova klubam paredzēts 8. decembrī mājās plkst. 18:30 pret Hemēnlinnas “HPK” vienību.