Batņam četras soda minūtes zaudējumā, Tumānova klubs uzvar bullīšos

Šovakar Somijas hokeja līgas (Liiga) regulārās sezonas mačā Oskara Batņas pārstāvētā Mikeli “Jukurit” komanda mājās ar rezultātu 2:3 (1:1, 0:1, 1:1) piekāpās Hemēnlinnas “HPK” vienībai.

Latvijas uzbrucējs šajā spēlē uz ledus atradās 13 minūtes un 57 sekundes, pa pretinieku vārtiem nemeta, nopelnīja četras soda minūtes un uzvarēja 33,3% iemetienu. Hokejists laukumu atstāja ar neitrālu lietderības koeficientu.

Batņa šosezon 29 mačos ticis pie deviņiem vārtu guvumiem un četrām rezultatīvām piespēlēm, bet “Jukurit” ar 45 punktiem 30 spēlēs ieņem astoto vietu turnīra tabulā.

Nākamā cīņa Mikeli vienībai paredzēta 21. decembrī mājās plkst. 18:30 pret Mika Tumānova Jiveskiles “JYP” komandu.

Citā mačā aizsarga Mika Tumānova Jiveskiles “JYP” klubs savā laukumā ar rezultātu 3:2 (0:0, 1:2, 1:0, 0:0, 1:0) pēcspēles metienos uzvarēja Pori “Assat” vienību.

Tumānovs šajā spēlē tika pieteikts kā septītais aizsargs un laukumā nedevās.

Tumānovs šosezon 18 “Liiga” spēlēs pie punktiem nav ticis. Piecos mačos ar Somijas otrās līgas (Mestis) klubu Kuopio “KalPa” hokejists izcēlies ar vieniem vārtiem un četrām piespēlēm.

“JYP” ar 44 punktiem 29 cīņās ierindojas desmitajā pozīcijā līgā.

Nākamais mačs Tumānova klubam paredzēts 21. decembrī viesos plkst. 18:30 pret Oskara Batņas Mikeli “Jukurit” vienību.