Batņam četras soda minūtes “Jukurit” panākumā

Šovakar Somijas augstākās hokeja līgas (Liiga) mačā Oskara Batņas pārstāvētā Mikeli “Jukurit” komanda ar rezultātu 2:1 (1:0, 0:1, 1:0) viesos uzvarēja Lāpēnrantas “SaiPa” vienību.

Batņa šajā mačā uz ledus pavadīja 13 minūtes un 44 sekundes, nopelnīja četras soda minūtes un laukumu pameta ar neitrālu lietderības koeficientu.

Pirmā perioda piektajā minūtē “Jukurit” uzbrucējs Patriks Puistola vairākumā atklāja mača rezultātu, bet otrās trešdaļas piektajā minūtē Roni Karvinens panāca izlīdzinājumu.

Trešā mača nogriežņa 15. minūtē Niko Hūhranens vēlreiz izvirzīja vadībā Batņas klubu un šo pārsvaru arī izdevās noturēt līdz beigām.

Franss Tuohimā atvairīja 23 no 24 “SaiPa” metieniem, bet Jere Huhtamā apstādināja 19 no 21 “Jukurit” raidījuma.

Batņa šosezon 42 spēlēs izcēlies ar četriem vārtu guvumiem un sešām rezultatīvām piespēlēm.

“Jukurit” komanda šajā sezonā 42 spēlēs nopelnījusi 59 punktus un ierindojas devītajā vietā Somijas līgā.