Batņam ”+1”, ”Jukurit” sagrauj ”Lukko” un pārtrauc piecu zaudējumu sēriju (VIDEO)

Piecu zaudējumu sēriju Somijas hokeja līgā (Liiga) šovakar pārtrauca Latvijas izlases uzbrucēja Oskara Batņas pārstāvētā Mikeli “Jukurit”, kas izbraukumā ar 6:1 (4:1, 1:0, 1:0) sagrāva Raumas “Lukko”.

“Jukurit” jau devītajā minūtē panāca uz tablo 4:1 un piespieda mājiniekus veikt vārtsargu nomaiņu.

Batņa 15 minūtēs un 50 sekundēs izpildīja divus metienus pa pretinieku vārtiem un nopelnīja pozitīvu lietderības koeficientu ”+1”.

Latvijas izlases centra uzbrucējs šosezon 13 spēlēs izcēlies ar sešiem vārtiem un trīs rezultatīvām piespēlēm.

“Jukurit” ar 19 punktiem 13 mačos ieņem astoto vietu līgā.

Nākamo spēli Batņas pārstāvētais klubs aizvadīs 24. oktobrī pret Lahti “Pelicans”.

Tikmēr Jiveskiles “JYP” bez aizsarga Mika Tumānova ierindā mājās ar 1:2 (0:0, 0:1, 1:1) piekāpās Tamperes “Ilves”.

Latviešu aizsargs šosezon deviņos mačos palicis bez punktiem.

“JYP” ar 19 punktiem 13 spēlēs ierindojas desmitajā pozīcijā.

Tumānova pārstāvētā komanda nākamo maču aizvadīs 27. oktobrī pret Helsinku “IFK”.

Autors: Rainers Rogs Avots: Liiga