Batņa izceļas vairākumā un mazākumā, Andžāns otro spēli pēc kārtas divreiz noraidās (VIDEO)

Somijas hokeja līgas (Liiga) spēlē Latvijas aizsarga Artūra Andžāna pārstāvētā Hamēnlinnas “HPK” viesos ar rezultātu 0:1 (0:0, 0:1, 0:0) atzina Oulu “Karpat” pārākumu.

Andžāns saņēma četras soda minūtes, kā arī nospēlētajās 16:38 minūtēs iekrāja negatīvu lietderības koeficientu “-1”. Latvijas aizsargs pirmoreiz spēlēja “HPK” pirmajā aizsargu pārī.

Jāpiebilst, ka Andžāns divus noraidījumus saņēma otro spēli pēc kārtas.

Šī kļuva par aizsarga trešo spēli “HPK”, kurās viņš punktus vēl nav iekrājis.

22 gadus vecais Andžāns šo sezonu iesāka Somijas pēc spēka otrajā līgā (Mestis), 34 spēlēs Keurū “KeuPa HT” komandas rindās atzīmējoties ar pieciem precīziem metieniem un 12 rezultatīvām piespēlēm.

“HPK” ar 55 punktiem 52 spēlē ieņem priekšpēdējo, 14. vietu līgā. Nākamo maču Andžāna komanda aizvadīs 24. februārī pret Lahti “Pelicans”.

Citā mačā uzbrucēja Oskara Batņas pārstāvētā Mikeli “Jukurit” viesos ar 3:5 (1:1, 1:1, 1:3) piekāpās Lahti “Pelicans”.

Batņa izcēlās ar diviem vārtu guvumiem, pārspējot pretinieku vārtsargu gan vairākumā, gan mazākumā. Latvietis nospēlētajās 16:40 minūtēs saņēma divas soda minūtes, veica piecus (!!!) metienus pa vārtiem, uzvarēja 62,5% iemetienu un pabeidza maču ar pozitīvu lietderības koeficientu “+1”.

Uzbrucējs šosezon 52 spēlēs guvis 18 vārtus un izdarījis 14 rezultatīvas piespēles.

“Jukurit” ar 91 punktu 53 mačos ieņem ceturto vietu līgā.

Nākamo spēli Batņas pārstāvētā vienība aizvadīs 23. februārī pret Raumas “Lukko”.

Visbeidzot aizsarga Mika Tumānova pārstāvētā Jiveskiles “JYP” savā laukumā ar 2:3 (2:2, 0:0, 0:1) zaudēja Kuopio “KalPa”.

Tumānovs mačam tika pieteikts kā septītais aizsargs un laukumā nedevās.

Aizsargs šosezon 41 spēlē “JYP” sastāvā palicis bez punktiem, bet desmit mačos Somijas pēc spēka otrās līgas (Mestis) komandas Keurū “KeuPa” rindās izcēlies ar trīs precīziem metieniem un sešām rezultatīvām piespēlēm.

“JYP” ar 66 punktiem 52 spēlēs ierindojas 13. pozīcijā 15 komandu konkurencē. Nākamo maču Tumānova pārstāvētā komanda aizvadīs 23. februārī pret Turku “TPS”.