Batņa gūst vārtus Somijā un palīdz ”Jukurit” pieveikt vienu no līderēm (VIDEO)

Oskars Batņa, hokejazinas.com

Oskars Batņa gūst vārtus | Foto: Jatkoaika

Somijas augstākajā hokeja līgā šodien otros vārtus sezonā guva Latvijas izlases uzbrucējs Oskars Batņa, kurš palīdzēja Mikeli ”Jukurit” viesos ar 4:3 (1:2, 1:0, 1:1, 1:0) pieveikt vienu no līgas līdervienībām Oulu ”Karpat”.

”Jukurit” šodienas spēli pret ”Karpat” uzsāka ļoti neveiksmīgi un jau 13. minūtē nonāca iedzinējos ar 0:2, taču otrā perioda pirmajā pusē, pateicoties Batņas rezultatīvajam sniegumam, atjaunoja līdzsvaru. Latviešu uzbrucējs 27. minūtē guva otros vārtus sezonā ”Jukurit” rindās un panāca 2:2.

Batņa laukumā pavadīja 13 minūtes un sešas sekundes, kuru laikā izdarīja piecus metienus pa pretinieku vārtiem, no kuriem viens sasniedza mērķi, un nopelnīja pozitīvu lietderības koeficientu +1. Latvijas izlases uzbrucējs šosezon 16 spēlēs ”Jukurit” sastāvā ir sakrājis sešus (2+4) punktus.

Mikeli klubs šodien izcīnīja trešo uzvaru pēc kārtas. Ar 34 spēlēs izcīnītiem 58 punktiem Batņas pārstāvētā komanda ieņem sesto vietu Somijas čempionāta kopvērtējumā.