Batņa atgriežas laukumā, “Jukurit” piedzīvo piekto zaudējumu pēc kārtas

Šovakar Somijas augstākās hokeja līgas (Liiga) mačā Oskara Batņas pārstāvētā Mikeli “Jukurit” komanda ar rezultātu 1:2 (0:1, 0:1, 1:0) mājās piekāpās Oulu “Karpat” vienībai.

Batņa šajā mačā uz ledus pavadīja 14 minūtes un 43 sekundes, izdarīja vienu metienu pa pretinieku vārtiem un laukumu pameta ar negatīvu lietderības koeficientu “-1”.

Pirmā perioda 14. minūtē “Karpat” uzbrucējs Ville Valteri Leskinens atklāja mača rezultātu, bet otrās trešdaļas desmitajā minūtē Ludvigs Bīstrems dubultoja viesu pārsvaru.

Trešā mača nogriežņa 19. minūtē Niko Hūhtanens vairākumā samazināja rezultāta starpību līdz minimumam, bet panākt izlīdzinājumu neizdevās.

Batņa šajā spēlē atgriezās pēc trīs spēļu diskvalifikācijas, bet “Jukurit” piedzīvoja piekto neveiksmi pēc kārtas.

Franss Tuohimā atvairīja 21 no 23 “Karpat” metieniem, bet Lēvi Merilainens apstādināja 26 no 27 “Jukurit” raidījumiem.

Batņa šosezon 45 spēlēs izcēlies ar četriem vārtu guvumiem un sešām rezultatīvām piespēlēm.

“Jukurit” komanda šajā sezonā 47 spēlēs nopelnījusi 59 punktus un ierindojas 11. vietā Somijas līgā.