Balinskis un Zīle rezultatīvi Čehijā (VIDEO)

Latvijas izlases aizsargi Uvis Balinskis un Kristaps Zīle šovakar izcēlās ar rezultatīvu sniegumu Čehijas Ekstralīgā.

Balinska pārstāvētā Liberecas ”Bili Tygri” mājās ar 3:1 (0:0, 1:1, 2:0) apspēlēja Karlovi Vari ”Energie”.

Latviešu aizsargs 33. minūtē, spēlējot skaitliskajā vairākumā, asistēja komandas pirmajā vārtu guvumā un palīdzēja ”Bili Tygri” panākt izlīdzinājumu (1:1).

Balinskis nospēlēja 22 minūtes un 33 sekundes, kuru laikā trīsreiz meta pa vārtiem, bloķēja vienu pretinieku metienu, pielietoja divus spēka paņēmienus un nopelnīja negatīvu lietderības koeficientu -1.

Latvijas izlases aizsargs atzīmējās ar rezultatīvu sniegumu otrajā mačā pēc kārtas. Šosezon Balinskis 36 spēlēs ir sakrājis jau 25 (9+16) punktus.

Tikmēr aizsarga Kristapa Zīles rezultatīvā piespēle neglāba Litvīnovas ”Verva”, ko pārstāv arī aizsargi Jānis Jaks un Ralfs Freibergs, no zaudējuma savā laukumā ar 1:2 (0:0, 1:1, 0:1) mačā pret Parbubices ”Dynamo”.

25 gadus vecais Zīle 36. minūtē palīdzēja komandai realizēt skaitlisko vairākumu un panākt uz tablo neizšķirtu – 1:1.

Zīle 21 minūtes un piecu sekunžu laikā reizi apdraudēja sāncenšu cietoksni, bloķēja piecus pretinieku metienus un ieguva negatīvu lietderības koeficientu -1.

Latvijas izlases aizsargs šosezon 38 spēlēs ir nopelnījis 15 (2+13) punktus.

Jaks laukumā pavadīja 18 minūtes un 56 sekundes, sešas reizes (!!!) metot pa sāncenšu vārtiem un maču pabeidzot ar neitrālu lietderības koeficientu.

Savukārt Freibergs, nospēlējot 18 minūtes un vienu sekundi, reizi meta pa vārtiem, bloķēja vienu pretinieku metienu, nopelnīja divas soda minūtes un ieguva neitrālu lietderības koeficientu.

Autors: Rainers Rogs Avots: Čehijas Ekstralīga