Balinskis palīdz ”Bili Tygri” 59. minūtē izraut papildlaiku (VIDEO)

Latvijas izlases aizsargs Uvis Balinskis ceturtdien izcēlās ar rezultatīvu sniegumu Čehijas Ekstralīgas ceturtdaļfināla trešajā mačā.

Neskatoties uz Balinska rezultatīvo sniegumu, viņa pārstāvētā Liberecas “Bili Tygri”, spēlējot mājās, papildlaikā ar 1:2 (0:1, 0:0, 1:0, 0:1) piekāpās Hradeckrāloves “Mountfield” un sērijā nonāca iedzinējas lomā ar 1-2.

Latvijas izlases aizsargs 59. minūtē, izceļoties ar rezultatīvu piespēli skaitliskajā vairākumā, palīdzēja “Bili Tygri” panākt neizšķirtu (1:1) un izraut papildlaiku.

Balinskis laukumā pavadīja 24 minūtes un 38 sekundes (lielākais spēles laiks komandā), izpildot divus metienus pa pretinieku vārtiem un maču pabeidzot ar neitrālu lietderības koeficientu.

Latviešu aizsargs regulārajā sezonā 50 spēlēs izcēlās ar 11 vārtu guvumiem un 24 rezultatīvām piespēlēm, bet astoņos izslēgšanas mačos ir nopelnījis septiņus (1+6) punktus.

Tāpat neveiksmi cieta arī Tršinecas “Ocelari”, kas spēlējot bez aizsarga Kārļa Čukstes, savā laukumā ar 2:4 (1:1, 1:2, 0:1) atzina Prāgas “Sparta” pārākumu. Arī šajā sērijā rezultāts kļuvis 1-2.

Čukste laukumā nedevās. Latvijas izlases aizsargs nav izgājis uz ledus nevienā no izslēgšanas spēlēm.

Regulārajā sezonā Čukste piedalījās 49 mačos, kuros sakrāja astoņus (2+6) punktus.

Abi Latvijas aizsargu pārstāvētie klubi nākamos mačus aizvadīs jau 24. martā.

Autors: Rainers Rogs Avots: Čehijas Ekstralīga