Balinskim vārti latviešu derbijā, rezultatīvs arī Bičevskis (VIDEO)

Latvijas izlases aizsargs Uvis Balinskis šovakar izcēlās ar gūtiem vārtiem Čehijas Ekstralīgā, bet uzbrucējs Māris Bičevskis atzīmējās ar rezultatīvu piespēli.

Neskatoties uz Balinska rezultatīvo sniegumu, Liberecas ”Bili Tygri” viesos ar 2:3 (0:2, 1:0, 1:1) piekāpās aizsargu Oskara Cibuļska un Kristapa Sotnieka pārstāvētajai Kladno ”Rytiri”.

26 gadus vecais Balinskis 49. minūtē guva komandas otros vārtus un samazināja rezultāta starpību līdz minimumam (2:3).

Balinskis laukumā pavadīja 24 minūtes un 36 sekundes (lielākais spēles laiks komandā), izpildot trīs metienus pa pretinieku vārtiem un nopelnot pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Latvijas izlases aizsargs 39 mačos šosezon ir guvis desmit vārtus un atdevis 16 rezultatīvas piespēles.

Cibuļskis 21 minūtes un 28 sekunžu laikā bloķēja vienu pretinieku metienu un ieguva pozitīvu lietderības koeficientu +1. Savukārt Sotnieks nebija pieteikts mačam.

Uzbrucēja Māra Bičevska rezultatīvā piespēle palīdzēja ”Mlada Boleslav” mājās ar 4:0 (1:0, 0:0, 3:0) sakaut ”Olomouc”.

Latviešu uzbrucējs trešā perioda vidū asistēja komandas trešajā vārtu guvumā.

Bičevskis 19 minūtēs un 53 sekundēs divas reizes apdraudēja pretinieku vārtu drošību, bloķēja četrus sāncenšu metienus, uzvarēja sešos no 16 (38%) iemetieniem un tika pie pozitīva lietderības koeficienta+2.

Pieredzējušais uzbrucējs 35 mačos šosezon ir nopelnījis tikai divus (0+2) punktus.

Aizsarga Kristofera Binduļa un uzbrucēja Mārtiņa Dzierkala pārstāvētā Česke Budejovices ”Motor” izbraukumā ar 2:5 (1:1, 0:2, 1:2) atzina Brno ”Kometa” pārākumu.

Bindulis uz ledus pavadīto 19 minūšu un septiņu sekunžu laikā reizi meta pa vārtiem, bloķēja divus pretinieku metienus un ieguva negatīvu lietderības koeficientu -2.

Savukārt Dzierkals 13 minūtēs un 38 sekundēs atzīmējās ar negatīvu lietderības koeficientu -2.

Tāpat neveiksmi cieta arī aizsarga Kārļa Čukstes pārstāvētā Triņecas ”Ocelari”, kas savā laukumā ar 0:4 (0:0, 0:1, 0:3) zaudēja līgas līderei Pardubices ”Dynamo”.

Čukste nospēlēja 19 minūtes un piecas sekundes, reizi metot pa pretinieku vārtiem, bloķējot vienu viesu metienu un laukumu pametot ar neitrālu lietderību.

Autors: Rainers Rogs Avots: Čehijas Ekstralīga