Balinskim sestie vārti šosezon, rezultatīvi arī Bukarts un Cibuļskis

Šovakar Čehijas Ekstralīgas mačā Latvijas izlases aizsarga Uvja Balinska pārstāvētā Liberecas “Bili Tygri” komanda mājās ar rezultātu 6:2 (1:1, 1:1, 4:0) pārspēja Māra Bičevska “Mlada Boleslav” vienību.

Šajā mačā Balinskis 21:34 minūtē uz ledus izcēlās ar precīzu metienu, divreiz meta pa pretinieku vārtiem un laukumu pameta ar negatīvu lietderības koeficientu “-1”. Balinskim šosezon 16 spēlēs seši vārti un sešas piespēles.

Tikmēr Bičevskis 14:11 minūtēs pa vārtiem nemeta un laukumu pameta ar neitrālu lietderības koeficientu. Uzbrucējs 18 spēlēs ar rezultativitāti nav izcēlies.

“Bili Tygri” ar 23 punktiem 16 spēlēs ierindojas devītajā vietā Ekstralīgā, bet “Mlada Boleslav” ar 24 punktiem 18 spēlēs atrodas septītajā vietā līgā.

Citā mačā Oskara Cibuļska un Kristapa Sotnieka Kladno “Rytiri” mājās ar rezultātu 3:2 (0:1, 0:1, 2:0, 1:0) papildlaikā uzveica Jāņa Jaka, Kristapa Zīles un Ralfa Freiberga Litvīnovas “Verva”.

Cibuļskis šajā spēlē 16:33 minūtēs uz ledus atzīmējās ar rezultatīvu piespēli, izpildīja vienu spēka paņēmienu un laukumu pameta ar pozitīvu lietderības koeficientu “+1”. Sotniekam 21:43 minūtēs viens metiens, viens spēka paņēmiens un neitrāls lietderības koeficients.

Cibuļskim šosezon 18 spēlēs divas piespēles, bet Sotniekam 18 mačos viena piespēle.

Jaks 16:18 minūtēs pa vārtiem nemeta un laukumu pameta ar neitrālu lietderības koeficientu, bet Zīlem 22:43 minūtēs divi metieni pa vārtiem un negatīvs lietderības koeficients “-3”. Freibergs šajā mačā nepiedalījās.

Jakam šosezon 18 spēlēs sešas piespēles, bet Zīlem 18 mačos divi vārti un astoņas piespēles.

“Rytiri” ar 19 punktiem 18 spēlēs ierindojas 13. vietā Ekstralīgā, bet “Verva” ar 18 punktiem 18 spēlēs atrodas pēdējā, 14. vietā līgā.

Uzvaru izcīnīja arī Roberta Bukarta Vitkovices “Ridera”, kas ar rezultātu 3:2 (1:1, 1:0, 1:1) mājās pieveica Prāgas “Sparta”.

Bukartam šajā mačā 19:41 minūtē uz ledus viena piespēle, četri metieni pa vārtiem un negatīvs lietderības koeficients “-2”. Uzbrucējam šosezon 19 spēlēs desmit vārti un piecas piespēles.

“Ridera” ar 38 punktiem 18 spēlēs atrodas otrajā vietā Ekstralīgā, bet “Sparta” ar 21 punktu 18 mačos ierindojas 12. vietā līgā.

Visbeidzot, Mārtiņa Dzierkala un Kristofera Binduļa Česke Budejovices “Motor” ar rezultātu 2:1 (0:0, 1:1, 1:0) apspēlēja Hradeckrāloves “Mountfield”.

Dzierkalam šajā spēlē 17:43 minūtēs seši metieni pa pretinieku vārtiem, viens spēka paņēmiens un neitrāls lietderības koeficients. Bindulim 19:06 minūtēs trīs metieni un neitrāls lietderības koeficients.

Dzierkalam šosezon 18 spēlēs trīs vārti un astoņas piespēles, bet Bindulim 18 spēlēs vieni vārti.

“Motor” ar 22 punktiem 18 spēlēs ierindojas 11. vietā Ekstralīgā, bet “Mountfield” ar 23 punktiem 17 spēlēs atrodas desmitajā vietā līgā.