Balinskim noraidījums, ”Bili Tygri” nonāk zaudējuma attālumā no sezonas beigām

Viena zaudējuma attālumā no sezonas beigām Čehijas Ekstralīgā šovakar nonāca Latvijas izlases aizsarga Uvja Balinska pārstāvētā Liberecas “Bili Tygri”, kas ceturtdaļfināla ceturtajā spēlē mājās ar 1:2 (0:1, 0:0, 1:1) piekāpās Hradeckrāloves “Mountfield”.

Viesi jau 46. sekundē atklāja mača rezultātu, bet 44. minūtē dubultoja savu pārsvaru – 2:0. “Bili Tygri” 53. minūtē, realizējot skaitlisko vairākumu, samazināja rezultāta starpību līdz minimumam un atjaunoja intrigu, tomēr atspēlēties nespēja.

Interesanti, ka “Bili Tygri” uzvarēja sērijas pirmajā mačā, bet nākamajās trijās spēlēs ir piedzīvojusi zaudējumus. Sērijā rezultāts tagad kļuvis 1-3.

Balinskis laukumā šoreiz pavadīja 23 minūtes un 57 sekundes (lielākais spēles laiks komandā), kuru laikā bloķēja trīs pretinieku metienus, nopelnīja divas soda minūtes un ieguva negatīvu lietderības koeficientu -1.

Latviešu aizsargs regulārajā sezonā 50 spēlēs izcēlās ar 11 vārtu guvumiem un 24 rezultatīvām piespēlēm, bet deviņos izslēgšanas mačos ir sakrājis septiņus (1+6) punktus.

Nākamā sērijas spēle paredzēta 26. martā (pulksten 19:00). Tā notiks “Mountfield” laukumā.

Tikmēr Tršinecas “Ocelari”, spēlējot bez aizsarga Kārļa Čukstes, savā laukumā ar 3:1 (1:1, 0:0, 2:0) apspēlēja Prāgas ”Sparta” un sērijā panāca 2-2.

Latvijas izlases aizsargs nav izgājis uz ledus nevienā no izslēgšanas mačiem.

Arī šajā sērijā nākamā spēle tiks aizvadīta 26. martā (pulksten 17:30). Tā notiks ”Sparta” laukumā.

Autors: Rainers Rogs Avots: Čehijas Ekstralīga