Balinska komanda piedzīvo zaudējumu un noslēdz sezonu

Šovakar piektajā Čehijas Ekstralīgas ceturtdaļfināla mačā Latvijas izlases aizsarga Uvja Balinska pārstāvētā Liberecas “Bili Tygri” komanda ar rezultātu 4:6 (0:1, 3:2, 1:3) viesos piekāpās Hradeckrāloves “Mountfield” vienībai.

Balinskis šajā spēlē uz ledus pavadīja 17 minūtes un 52 sekundes, divas reizes meta pa vārtiem un laukumu pameta ar pozitīvu lietderības koeficientu “+1”.

Šajā regulārajā sezonā Balinskis aizvadīja 51 spēli, kurās guva 11 vārtus un atdeva 24 rezultatīvas piespēles. Desmit Play-off cīņās hokejistam vārti un sešas piespēles.

Hradeckrāloves “Mountfield” komanda izcīnījusi uzvaru sērijā ar rezultātu 4-1.

Citā mačā Kārļa Čukstes Tršinecas “Ocelari” ar rezultātu 3:0 (1:0, 0:0, 1:0) viesos pieveica Prāgas “Sparta” vienību.

Čukste šim mačam tika pieteikts, taču laukumā nedevās.

Aizsargam šosezon 49 cīņās astoņi punkti (2+6), bet divās Play-off spēlēs aizsargs ar punktiem nav izcēlies.

“Ocelari” šobrīd atrodas vadībā sērijā ar rezultātu 3-2.