Balcers neiemet pēcspēles metienu; Lapinskis zaudē viesos

Šovakar Šveices augstākajā hokeja līgā (NL) spēles aizvadīja latviešu hokejistu pārstāvētās komandas.

Cīrihes “Lions” ar Rūdolfu Balceru ierindā izbraukumā tikās ar spēcīgo Frīburgas “Gotteron” klubu un piekāpās pēcspēles metienos ar rezultātu 1:2.

Balcers spēlēja pirmajā maiņā un laukumā pavadītajās 19 minūtēs izdarīja vienu metienu pa vārtiem. Uzbrucējam tika uzticēts pēcspēles metiens, taču viņš to nerealizēja.

Citā spēlē Langnavas “Tigers”, kuras sastāvā bija Oskars Lapinskis, izbraukumā tikās ar “Ambri-Piotta” un piekāpās ar 1:5.

Lapinskis bija trešās maiņas uzbrucējs un 17 nospēlētājās minūtēs statistikā neatzīmējās.

Tikmēr joprojām nespēlē Deniss Smirnovs, bet viņa pārstāvētā EHC “Kloten” viesos ar 0:3 zaudēja SC “Bern” hokejistiem.