Balcers kļūst par mača galveno varoni un atnes ”Lions” vēl vienu uzvaru (VIDEO)

Latvijas uzbrucējs Rūdolfs Balcers šovakar izcēlās ar gūtiem vārtiem un rezultatīvu piespēli Šveices Nacionālās hokeja līgas (NL) ceturtdaļfināla otrajā spēlē, palīdzot Cīrihes “Lions” viesos ar 3:1 (1:0, 0:0, 2:1) pieveikt EHC “Biel” un sērijā panākt 2-0.

Balcers 11. minūtē asistēja “Lions” pirmajā vārtu guvumā, bet 52. minūtē, spēlējot skaitliskajā vairākumā, guva komandas uzvaras vārtus. Uzbrucējam šis bija pirmais precīzais metiens Playoff.

Latvijas hokejists uz ledus pavadīja 17 minūtes un 40 sekundes, piecas reizes apdraudot sāncenšu cietokšņa drošību un laukumu pametot ar pozitīvu lietderības koeficientu ”+1”.

Balcers regulārajā sezonā 50 spēlēs guva 20 vārtus un atdeva 18 rezultatīvas piespēles, bet divos Playoff mačos nopelnījis jau četrus (1+3) punktus.

Sērijas trešā spēle paredzēta 20. martā, plkst. 21:00. Tā tiks aizvadīta Cīrihē. Sērija norisināsies līdz kādas komandas četrām uzvarām.

Tikmēr “Lugano”, spēlējot bez uzbrucēja Roberta Cjunska, ceturtdaļfināla otrajā mačā savā laukumā ar 1:4 (0:0, 0:3, 1:1) atzina Frīburgas “Gotteron” pārākumu un sērijā nonāca iedzinējas lomā ar 0-2.

Cjunskis nebija pieteikts arī sērijas pirmajai spēlei.

Uzbrucējs regulārajā čempionātā 28 mačos atzīmējās ar vienu precīzu metienu un vienu rezultatīvu piespēli, bet Playoff vēl nav kāpis uz ledus.

Nākamā sērijas spēle tiks aizvadīta 20. martā, plkst. 21:00. Tā norisināsies Frīburgā.

Autors: Rainers Rogs