Balcers izceļas ar 2+1 uzvarētā mačā Šveicē (VIDEO)

Šovakar Latvijas izlases uzbrucēja Rūdolfa Balcera pārstāvētā Šveices hokeja līgas (NL) komanda Cīrihes “Lions” ar rezultātu 5:3 (0:0, 4:2, 1:1) mājās pārspēja “Ambri-Piotta” vienību.

Balcers šajā mačā uz ledus pavadīja 16 minūtes un 30 sekundes, guva divus vārtus atdeva rezultatīvu piespēli, četras reizes meta pa vārtiem un laukumu pameta pozitīvu ar lietderības koeficientu “+1”.

Pirmo precīzo metienu uzbrucējs nopelnīja otrā perioda 11. minūtē, panākot neizšķirtu rezultātu 1:1, bet otros vārtus hokejists guva otrās trešdaļas 16. minūtē vairākumā, izvirzot “Lions” vadībā ar rezultātu 3:1.

Balcers šosezon 24 spēlēs ticis pie 12 vārtu guvumiem un astoņām rezultatīvām piespēlēm, bet “Lions” ar 49 punktiem 24 mačos ierindojas trešajā vietā līgā.

Citā mačā Ronalda Ķēniņa un Ivara Punnenova “HC Lausanne” klubs 2:1 (1:0, 1:0, 0:1) izbraukumā uzveica Riharda BukartaEHC Biel-Bienne” vienību.

Ķēniņš šajā cīņā 12 minūtēs un 16 sekundēs pa vārtiem nemeta, bloķēja vienu pretinieku metienu un no ledus nokāpa ar neitrālu lietderības koeficientu.

Punnenovs šajā spēlē atradās rezervē.

Ķēniņš 16 NL spēlēs ticis pie divām piespēlēm, bet četros mačos ar Šveices otrās līgas (SL) klubu Martiņjī “HCV Red Ice” hokejists guvis vienus vārtus un atdevis vienu piespēli.

Tikmēr Punnenovs šajā sezonā desmit cīņās apstādinājis 85,2% pretinieku metienu un vidēji mačā ielaidis 3,72 ripas.

“HC Lausanne” šajā sezonā 25 mačos nopelnījuši 41 punktu un atrodas piektajā vietā līgā

Bukarts šajā mačā atradās ārpus pieteikuma.

Šosezon septiņās spēlēs uzbrucējs nopelnījis divus punktus (1+1), bet “EHC Biel-Bienne” ar 28 punktiem 24 cīņās ierindojas ceturtajā pozīcijā līgā.