Balcers iemet Cīrihē; Punnenovs atvaira trīs bullīšus

Šovakar Šveices augstākajā līgā (NL) spēles aizvadīja vairāku latviešu hokejistu pārstāvētās komandas, bet joprojām savainojuma dēļ nespēlē Deniss Smirnovs (EHC “Kloten”).

HC “Lausanne” ar Ivaru Punnenovu un Ronaldu Ķēniņu izbraukumā tikā ar “Ambri-Piotta” un izcīnīja uzvaru pēcspēles metienos ar 3:2.

Punnenovs aizvadītajā mačā atvairīja 31 pretinieku metienu, savukārt Ķēniņš deviņās minūtēs veica vienu metienu un nopelnīja koeficentu “-1”.

Citā spēlē Oskara Lapinska Langnavas “Tigers”  tikās mājās ar “Lugano”, kuru pārstāv Roberts Cjunskis. Uzvaru ar 5:3 izcīnīja Lugano hokejisti.

Lapinskis spēlēja trešajā maiņā un veica trīs metienus pa vārtiem, savukārt Cjunskis bija ceturtās maiņas uzbrucējs un veica vienu metienu, kā arī nopelnīja “+2”.

Cīrihes “Lions” (Rūdolfs Balcers) savā laukumā tikai mača beigās izrāva uzvaru ar 2:1 pār pastarīti HC “Ajoie”.

Balcers otrajā periodā guva komandas pirmos vārtus. Uzbrucējs bija pirmās maiņas hokejists, mačā izdarot vienu metienu, kā arī nopelnot “+1”.

Vēl vienā spēlē EHC “Biel-Bienne“ ar Rihardu Bukartu viesos ar 3:4 pagarinājumā zaudēja Frīburgas “Gotteron”.

Bukarts spēlēja otrajā maiņā un palika bez rezultativitātes punktiem. 14 minūtēs hokejists izdarīja trīs metienus pa vārtiem.