Balcers gūst divus vārtus pirmajā oficiālajā spēlē Šveices līgā (VIDEO)

Divi Latvijas hokejisti piedalījās Šveices hokeja līgas (NL) otrajā spēļu dienā.

Rūdolfa Balcera pārstāvētā Cīrihes “Lions” ar rezultātu 7:3 (2:0, 3:1, 2:2) sagrāva “HC Ajoie”.

Balcers šajā spēlē atzīmējās ar diviem vārtu guvumiem, rezultatīvu piespēli, saņēma divu minūšu noraidījumu un četras reizes meta pa vārtiem, uz ledus pavadot 14:10 minūtes.

Otrās trešdaļas 5. minūtē Balcers trīskāršoja “Lions” pārsvaru, panākot 3:0. Trešā perioda vidusdaļā Balcers asistēja Denisam Malginam, kad viņš panāca 6:1, bet divas minūtes vēlāk Balcers vairākumā atgrieza komandai piecu vārtu pārsvaru – 7:2.

Savukārt, Oskara Lapinska pārstāvētā Langnavas “Tigers” ar 2:1 (0:1, 0:0, 1:0, 1:0) papildlaikā apspēlēja Ženēvas “Servette”.

Lapinskis uz ledus pavadīja 11:25 minūtes, trīsreiz meta pa vārtiem, bloķēja pretinieku metienu un laukumu atstāja ar negatīvu lietderības koeficientu “-1”.

Vārtsargs Ivars Punnenovs palika rezervē “Lausanne” minimālā zaudējumā “SC Bern” ar 0:1 (0:1, 0:0, 0:0).