SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Saņemt

Balcers: Gaidu, ko man Tampabejā piedāvās. Uz Eiropu vienmēr var atgriezties

Latvijas hokeja izlases uzbrucējs Rūdolfs Balcers sarunā ar “Liepajniekiem.lv” pastāstīja par aizvadīto sezonu un plāniem nākošajai sezonai.

Iepriekš portāls “Hokejazinas.com” ziņoja par interesi pret Balceru no Zviedrijas hokeja līgas (SHL). Papildus tam, bijušais Latvijas izlases vārtsargs Edgars Masaļskis ieteicis Balceru kādam Šveices augstākās hokeja līgas (NL) klubam.

“Sezonas gaitā bija domas par atgriešanos Eiropā. Izskatījām dažādus variantus, bet nolēmām, ka vēl pamēģināsim Amerikā. Vienas neveiksmīgas sezonas dēļ padoties būtu par agru.

Eiropā darbu vienmēr varēs atrast, bet tālākā attīstība var būt dažāda. Vari nospēlēt labi un tad mēģināt atgriezties Amerikā, bet var neizdoties, un tad nekādas atgriešanās nebūs. Kamēr ir tā iespēja būt Ziemeļamerikas sistēmā, jāmēģina tur kaut ko sasniegt.

Tagad aģents aktīvi strādā, līguma man vēl nav, bet es neesmu brīvais aģents, tiesības uz mani pieder Tampabejas “Lightning”. Gaidām uz klubu, ko viņi izdomās un piedāvās. Pašlaik visa uzmanība ir jauno spēlētāju draftam, tad jāsakārto komandas līderu līgumi. Pēc pāris nedēļām arī man varētu būt zināma skaidrība,” stāsta Balcers.

Sezonu Balcers iesāka Floridas “Panthers”, taču pēc 14 spēlēm (četri punkti – 2+2) tika ievietots atteikumu sarakstā, no kurienes viņu izvēlējās “Lightning”. Tampabejas komandā latvietis trīs spēlēs guva vienus vārtus.

Lielāko sezonas daļu Balcers gan pavadīja Amerikas hokeja līgas (AHL) vienībā Sirakjūzas “Crunch”, kurā aizvadīja 31 maču un tika pie septiņiem vārtiem un septiņām rezultatīvām piespēlēm. Izslēgšanas spēlēs Balceram piecos mačos viena piespēle.

“Floridā viss sākās neslikti, bet biznesa puse iegrozījās nelabvēlīgi un nokļuvu Tampā. Un es nebraucu uz turieni ar domu, ka esmu slikti spēlējis.

Runāju ar treneri, un teica, ka tā esot neveiksmīga sakritība, ka es tajā brīdī esmu izrādījies liekais. Nospēlēju divas spēlēs Tampā, trešajā mačā jau pirmajā maiņā guvu traumu. Atlabšana ilga divus mēnešus. Biju turpat, hallē, bet ne kopā ar komandu.

Pēc traumas atkal tā pati situācija ar algu griestiem, vadība tā arī neko neizdomāja, un es nonācu AHL, kur arī nesanāca tā, kā gribētos. Sezona tāda galīgi bēdīga, ja godīgi.

Izlases ģenerālmenedžeris Rūdolfs Kalvītis katru nedēļu zvanīja un apvaicājās, kā man klājas. Zināja, ka man īsti neiet. Un man arī bija visādas domas. Ko es darīšu izlasē, ja man klubā spēle neiet? Būs vēl sliktāk, ja es arī izlasē neko labu neizdarītu. Bet nonācām pie kopīga slēdziena, ka izlase man būtu vajadzīga, jo tas vienmēr ir tāds pozitīvs sezonas noslēgums. Tagad atskatoties uz to visu, esmu ļoti priecīgs par šādu sezonas noslēgumu,” dalās Balcers.

Autors: Rems Ratņikovs Avots: Liepajniekiem.lv

 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  5 X €10 LIKMES BEZ RISKA
Komentāri (0)