Balcers finālu pret Ķēniņu Cīrihē sāk ar uzvaru

Šovakar Šveices hokeja līgā (NL) tika aizvadīta finālsērijas pirmā spēle, kurā tikās divas latviešu hokejistu pārstāvētās komandas – Rūdolfa Balcera Cīrihes “Lions” un Ronalda Ķēniņa HC “Lausanne”.

Uzvaru Cīrihē ar rezultātu 2:1 izcīnīja “Lions” hokejisti, sērijā izvirzoties vadībā ar 1-0.

Aizvadītā mača pirmajā periodā rezultātu skaitliskajā vairākumā atklāja Lozannas klubs, bet otrajā periodā īsā laika posmā Cīrihes hokejisti spēja panākt 1:1, kā arī izvirzīties vadībā.

Mača trešajā trešdaļā vārti netika gūti, līdz ar to “Lions” svinēja pirmo uzvaru finālsērijā.

Uzvarētāju rindās Balcers spēlēja pirmajā maiņā un 18 minūšu laikā atzīmējās ar vienu noraidījumu.

Savukārt Ķēniņš tika pieteikts kā 13. uzbrucējs un laukumā pavadīja desmit minūtes, kuru laikā bloķēja vienu metienu un nopelnīja vienu noraidījumu.

Finālsērijas otrā spēle 18. aprīlī norisināsies Lozannā.