Balcers apšauda pretinieku vārtus, Cjunskim 100% iemetienos

Šovakar Šveices hokeja līgas (NL) spēlēs laukumā devās pieci Latvijas hokejisti.

Ivara Punnenova un Ronalda Ķēniņa pārstāvētā “HC Lausanne” mājās ar rezultātu 1:2 (0:1, 0:0, 1:0, 0:1) papildlaikā piekāpās “Ambri-Piotta”.

Ķēniņš sev atvēlētajās 17:18 minūtēs vienreiz meta pa vārtiem, taču Punnenovs šo spēli noskatījās no rezervistu soliņa. Viņš rezervē palicis jau pēdējās trīs spēlēs.

Ķēniņš 12 spēlēs atdevis divas rezultatīvas piespēles. Punnenovs astoņos mačos atvairījis vien 83,9% metienus, ielaižot vidēji 4,08 ripas spēlē.

Turnīra tabulā Lozannas klubs ar 27 punktiem 19 spēlēs ieņem 8. vietu. Nākamo maču latviešu pārstāvētā komanda aizvadīs 2. novembrī pret “HC Davos”.

Citā mačā Langnavas “Tigers” ar Oskaru Lapinski sastāvā mājās apspēlēja Rapersvilas-Jonas “Lakers” ar rezultātu 2:1 (1:0, 0:0, 1:1).

Lapinskis nospēlētajās 11 minūtēs un 53 sekundēs statistikas ailēs neatzīmējās.

Šosezon Lapinskis 19 spēlēs guvis vienus vārtus.

“Tigers” ar 23 punktiem 19 spēlēs ieņem 11. vietu. Nākamo spēli Lapinska komanda aizvadīs 3. novembrī pret Riharda Bukarta pārstāvēto “EHC Biel-Bienne”.

Rūdolfa Balcera pārstāvētā Cīrihes “Lions” mājās ar 4:1 (1:0, 1:1, 2:0) pārspēja “SC Bern”.

Balcers 15:34 minūtēs veica piecus metienus pa pretinieku vārtiem, saņēma divu minūšu noraidījumu un maču pabeidza ar pozitīvu lietderības koeficientu “+1”.

Šosezon Latvijas izlases uzbrucējs 18 spēlēs sakrājis 14 (8+6) punktus.

“Lions” ieņem 2. vietu ar 19 spēlēs izcīnītiem 42 punktiem. Nākamo maču Balcera komanda aizvadīs 3. novembrī, viesojoties pie Denisa Smirnova “EHC Kloten”.

Savukārt, “Lugano”, kuru pārstāv latvietis Roberts Cjunskis, mājās piekāpās “EV Zug” ar 1:4 (0:2, 0:1, 1:1).

Cjunskis septiņās minūtēs vienreiz meta pa vārtiem un uzvarēja visos trīs iemetienos.

Šosezon Cjunskis astoņās spēlēs guvis vienus vārtus un atdevis rezultatīvu piespēli.

“Lugano” ieņem 5. vietu ar 19 spēlēs izcīnītiem 29 punktiem. “Lugano” nākamo maču aizvadīs 3. novembrī viesos pret “Ambri-Piotta”.

Taču Riharda BukartaEHC Biel-Bienne“ mājās pieveica Frīburgas “Gotteron” ar 2:1 (1:0, 0:0, 0:1, 1:0)  papildlaikā.

Bukarts nospēlētajās 19:23 minūtēs veica vienu metienu pa vārtiem un spēli pabeidza ar negatīvu lietderību “-1”.

Šosezon Bukarts trīs spēlēs guvis vienus vārtus.

“EHC Biel-Bienne“ ierindojusies 12. vietā ar 20 punktiem 18 spēlēs. Nākamā spēle Bukarta komandai plānota 3. novembrī pret Oskara Lapinska Langnavas “Tigers”.

Visbeidzot, bez traumētā Denisa Smirnova spēlējošā “EHC Kloten” cieta sagrāvi ar 2:5 (0:2, 0:2, 2:1) pret līgas pastarīti “HC Ajoie”.