Balceram vārti latviešu derbijā Šveicē (VIDEO)

Šveices hokeja līgas (NL) spēlē Rūdolfa Balcera pārstāvētā Cīrihes “Lions” ar rezultātu 2:1 (0:0, 2:0, 0:1) apspēlēja uzbrucēja Oskara Lapinska Langnavas “Tigers”.

Balcers otrā perioda 16. minūtē izcēlās ar vārtu guvumu, dubultojot “Lions” pārsvaru. Latvietis 17:24 minūtēs izpildīja piecus metienus (!!!) pa vārtiem un sakrāja pozitīvu lietderības koeficientu “+1”.

Šosezon Latvijas izlases uzbrucējs 23 spēlēs guvis desmit vārtus un atdevis septiņas rezultatīvas piespēles.

Lapinskis uz ledus pavadīja vien deviņas minūtes un 24 sekundes, maču pabeidzot ar negatīvu lietderību “-1”.

Uzbrucējs 25 spēlēs guvis vienus vārtus.

“Tigers” ar 35 punktiem 25 spēlēs ieņem 9. vietu, taču lauvas ierindojas 3. vietā ar 46 punktiem 23 spēlēs.

Citā spēlē “EHC Biel-Bienne” bez latvieša Riharda Bukarta sastāvā izcīnīja uzvaru ar 3:0 (1:0, 1:0, 1:0) pret Rapersvīlas “Jona Lakers”. Savukārt, traumētā Denisa Smirnova pārstāvētā “EHC Kloten” mājās ar 5:3 (0:2, 1:1, 4:0) pārspēja Frīburgas “Gotteron”. Spēli izlaida arī Roberts Cjunskis, kura “Lugano” viesos piekāpās “SC Bern” ar 2:4 (1:0, 0:3, 1:1).