Balceram vārti, Lapinska komanda pārspēj Bukarta vienību (VIDEO)

Šovakar Šveices hokeja līgas (NL) regulārās sezonas spēlēs laukumā devās pieci Latvijas hokejisti.

Rūdolfa Balcera pārstāvētā Cīrihes “Lions” viesos ar 2:4 (1:1, 0:0, 1:3) piekāpās bez Denisa Smirnova spēlējošajai “EHC Kloten“.

Balcers 3. perioda 6. minūtē izmantoja skaitlisko pārsvaru un guva vārtus, panākot 2:2.

Balcers nospēlētajās 17 minūtēs un 28 sekundēs veica četrus metienus pa vārtiem un sakrāja negatīvu lietderības koeficientu “-2”.

Šosezon Latvijas izlases uzbrucējs 19 spēlēs sakrājis 15 (9+6) punktus.

Smirnovs šosezon vēl nav spēlējis starpsezonā lauztās potītes dēļ.

“Lions” ieņem 2. vietu ar 20 spēlēs izcīnītiem 42 punktiem. Nākamo maču Balcera komanda aizvadīs jau rītdien, 4. novembrī, kad mājās uzņems Ivara Punnenova un Ronalda Ķēniņa “HC Lausanne”.

“EHC Kloten” ar 20 punktiem tikpat spēlēs ierindojusies priekšpēdējā, 13. vietā. Smirnova klubs rītdien spēkosies ar Roberta Cjunska “Lugano”.

Citā mačā Langnavas “Tigers” ar Oskaru Lapinski sastāvā latviešu derbijā pārspēja Riharda Bukarta pārstāvēto “EHC Biel-Bienne“.

Lapinskis nospēlētajās 15 minūtēs un divās sekundēs statistikas ailēs ne ar ko ievērības cienīgu neizcēlās.

Pretinieku komandā spēlējošais Bukarts gandrīz 18 minūšu laikā izpildīja un bloķēja pa diviem metieniem.

Šosezon Lapinskis 19 spēlēs guvis vienus vārtus. Tikmēr Bukarts četrās spēlēs guvis vienus vārtus.

“Tigers” ar 26 punktiem 20 spēlēs ieņem 10. vietu. Nākamo spēli Lapinska komanda aizvadīs jau rītdien, viesojoties pie Frīburgas “Gotteron”.

“EHC Biel-Bienne” ierindojusies 12. pozīcijā ar izcīnītiem 20 punktiem 19 mačos. Bukarta vienībai nākamais mačs paredzēts rītdien mājās pret “SC Bern”.

Visbeidzot, “Lugano”, kuru pārstāv latvietis Roberts Cjunskis, viesos ar 4:5 (2:2, 0:1, 2:2) piekāpās “Ambri-Piotta”.

Cjunskis uz laukuma atradās piecas ar pusi minūtes, kurās vienu reizi meta pa vārtiem, uzvarēja vienu no diviem iemetieniem un maču pabeidza ar negatīvu lietderību “-1”.

Šosezon Cjunskis deviņās spēlēs guvis vienus vārtus un atdevis rezultatīvu piespēli.

“Lugano” ieņem 9. vietu ar 20 spēlēs izcīnītiem 29 punktiem. “Lugano” nākamo maču aizvadīs 4. novembrī pret Denisa Smirnova “EHC Kloten”.