Balceram trīs metieni, Punnenovs no soliņa noskatās uzvaru pret bijušo komandu

Šovakar Latvijas izlases uzbrucēja Rūdolfa Balcera pārstāvētā Šveices hokeja līgas (NL) komanda Cīrihes “Lions” ar rezultātu 4:2 (1:0, 2:1, 1:1) viesos pārspēja “EV Zug”.

Balcers šajā mačā uz ledus pavadīja 19:06 minūtes, kurās veica trīs metienus pa vārtiem.

Balcers šosezon 25 spēlēs ticis pie 12 vārtu guvumiem un astoņām rezultatīvām piespēlēm.

“Lions” ar 52 punktiem 25 mačos ierindojas pirmajā vietā līgā. Cīrihes komanda nākamo spēli aizvadīs 1. decembrī, izbraukumā spēkojoties ar Riharda Bukarta “EHC Biel-Bienne”.

Citā mačā Ronalda Ķēniņa un Ivara Punnenova “HC Lausanne” mājās sagrāva uzbrucēja Oskara Lapinska pārstāvēto Langnavas “Tigers” ar rezultātu 6:2 (3:0, 0:0, 3:2).

Ķēniņš šajā cīņā 13:09 minūtēs izpildīja vienu metienu pa vārtiem un no ledus nokāpa ar pozitīvu lietderības koeficientu “+1”. Punnenovs šajā spēlē atradās rezervē. Zīmīgi, ka Punnenovs “Tigers” pārstāvēja septiņu sezonu garumā pirms pārcelšanās uz “Lausanne”.

Lapinskis 14 minūtēs un 13 sekundēs veica divus metienus, vienu metienu bloķēja un maču pabeidza ar “-2”.

Uzbrucējs 26 spēlēs guvis vienus vārtus.

Ķēniņš 17 NL spēlēs ticis pie divām piespēlēm, bet četros mačos ar Šveices otrās līgas (SL) klubu Martiņjī “HCV Red Ice” hokejists guvis vienus vārtus un atdevis vienu piespēli. Tikmēr Punnenovs šajā sezonā 11 cīņās apstādinājis 86,9% pretinieku metienu un vidēji mačā ielaidis 3,29 ripas.

“HC Lausanne” šajā sezonā 27 mačos nopelnījuši 47 punktus un atrodas ceturtajā vietā līgā. Savukārt, “Tigers” ierindojusies 10. vietā ar 35 punktiem 26 spēlēs.

Citā spēlē “EHC Biel-Bienne” bez latvieša Riharda Bukarta sastāvā izcīnīja uzvaru ar 5:2 (2:0, 0:0, 3:2) pret “Ambri-Piotta”. Savukārt, traumētā Denisa Smirnova pārstāvētā “EHC Kloten” mājās ar 4:3 (2:0, 1:2, 1:1) pārspēja Ženēvas “Servette”. Spēli izlaida arī Roberts Cjunskis, kura “Lugano” viesos sagrāva Rapersvīlas “Jona Lakers” ar 6:1 (1:1, 3:0, 2:0).