Balceram septiņi metieni; Ķēniņš aizvada trīs pagarinājumus

Trešdien vakarā Šveices hokeja līgas (NL) izslēgšanas spēļu pusfināla otro maču aizvadīja latviešu hokejista Rūdolfa Balcera pārstāvētā Cīrihes “Lions” komanda.

“Lions” izbraukumā tikās ar EV “Zug” hokejistiem un izcīnīja uzvaru ar minimālu pārsvaru 1:0, sērijā panākot vadību ar 2-0.

Vienīgie vārti šajā mačā tika gūti trešajā periodā, kad 14. minūtē vārtu priekšā precīzs bija Svens Andrigetto.

Balcers aizvadītajā mačā spēlēja pirmajā maiņā un laukumā pavadīja 20 minūtes, kuru laikā izdarīja septiņus metienus, bloķēja divus metienus un nopelnīja koeficientu “+1”.

Citā pusfināla mačā Ronalda Ķēniņa HC “Lausanne” savā laukumā uzņēma vienu no līgas spēcīgākajām vienībām Frīburgas “Gotteron” un izcīnīja uzvaru trešajā pagarinājumā ar rezultātu 3:2. Sērijā rezultāts ir neizšķirts 1-1.

Pirmajā periodā laukuma saimnieki atklāja rezultātu mazākumā, bet otrās trešdaļas 5. minūtē Lozanna panāca 2:0. Perioda vidū Frīburgas klubs vairākumā rezultāta starpību samazināja, bet pēc piecām minūtēm panāca izlīdzinājumu 2:2.

Uzvaras vārtus trešā pagarinājuma 7. minūtē jeb mača 107. minūtē Lozannas komandā guva Džeisons Fuhs. Lozannas hokejisti šajā mačā izdarīja 57 metienus pa vārtiem, tikmēt Frīburga atbildēja ar 49.

Ķēniņš šajā spēlē bija ceturtās maiņas uzbrucējs un laukumā pavadīja 14 minūtes, kuru laikā izdarīja divus metienus.