Balceram pirmais vārtu guvums Tampā, “Lightning” piekāpjas NHL līderiem (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Latvijas izlases uzbrucēja Rūdolfa Balcera pārstāvētā Nacionālās hokeja līgas (NHL) komanda Tampabejas “Lightning” ar rezultātu 3:5 (1:1, 0:3, 2:1) mājās piekāpās Bostonas “Bruins” vienībai.

Balcers šajā mačā uz ledus pavadīja 11 minūtes un 51 sekundi, trīsreiz meta pa vārtiem un laukumu pameta ar pozitīvu lietderības koeficientu “+1”.

Pirmā perioda devītajā minūtē mača rezultātu atklāja “Lightning” uzbrucējs Niks Pols, bet Dāvids Krejči 16. minūtē panāca izlīdzinājumu.

Otro trešdaļu veiksmīgāk aizvadīja “Bruins” hokejisti – Niks Folino sestajā minūtē izvirzīja vadībā Bostonas komandu, 31 sekundi vēlāk Čārlijs Koils dubultoja pārsvaru, bet Breds Maršāns 16. minūtē palielināja “Bruins” priekšrocību līdz trim ripām.

Trešā mača nogriežņa ceturtajā minūtē Dāvids Pastrņāks vairākumā guva piektos “Bruins” vārtus spēlē, bet piektajā minūtē Rūdolfs Balcers ar savu pirmo precīzo metienu “Lightning” kreklā vienus vārtus atguva.

Lai gan Niks Pols trešā perioda 11. minūtē vairākumā spēja samazināt rezultāta starpību līdz divām ripām, atspēlēties bija par vēlu un “Bruins” izcīnīja 17. uzvaru 19 spēlēs.

Andrejs Vasiļevskis atvairīja 24 no 29 “Bruins” metieniem, bet Līnuss Ulmarks tika galā ar 32 no 35 “Lightning” raidījumiem.

Tambabejas “Lightning” ar 23 punktiem 19 spēlēs atrodas sestajā vietā Austrumu konferencē, bet Bostonas “Bruins” ar 34 punktiem 19 cīņās ierindojas pirmajā vietā NHL.

Rūdolfam Balceram šosezon 16 spēlēs trīs vārti un divas piespēles. Nākamā spēle “Lightning” 26. novembrī mājās plkst. 3:00 pret Sentluisas “Blues”.