Balceram piespēle pret vājāko klubu, Ķēniņam ceturtā uzvara pēc kārtas

Šovakar Šveices augstākajā hokeja līgā (NL) spēles aizvadīja latviešu hokejistu pārstāvētās komandas.

Cīrihes “Lions” ar Rūdolfu Balceru ierindā izbraukumā tikās ar HC “Ajoie” un izcīnīja uzvaru pēcspēles metienos ar 3:2.

Balcers šajā spēlē bija pirmās maiņas uzbrucējs un pirmajā periodā skaitliskajā vairākumā atdeva rezultatīvu piespēli. Uzbrucējs laukumā pavadīja 20 minūtes, kuru laikā izdarīja trīs metienus un nopelnīja koeficientu “-1”.

Denisa Smirnova EHC “Kloten” viesos tikās ar HC “Davos” hokejistiem un piedzīvoja zaudējumu ar 0:3.

Smirnovs, kurš tikai nesen atgriezās laukumā pēc savainojuma, spēlēja ceturtajā maiņā un desmit minūšu laikā izdarīja vienu metienu, kā arī uzvarēja septiņus no 15 iemetieniem.

Ronalda Ķēniņa pārstāvētā HC “Lausanne” savās mājās ar rezultātu 4:1 pārspēja “Ambri-Piotta” hokejistus.

Ķēniņš šajā spēlē bija ceturtās maiņas uzbrucējs un 12 minūšu laikā izdarīja vienu metienu, bloķēja divus metienus, kā arī nopelnīja koeficientu “-1”.

Vēl vienā spēlē “Lugano” ar Robertu Cjunski ierindā savā laukumā ar 5:2 pārspēja cita latvieša Oskara Lapinska pārstāvēto Langnavas “Tigers”.

Cjunskis šajā mačā tika pieteikts kā 13. uzbrucējs un laukumā tomēr neizgāja, savukārt Lapinskis spēlēja trešajā maiņā un 17 minūtēs izdarīja vienu metienu, kā arī nopelnīja koeficientu “-1”.