Balceram 1+1 pārbaudes spēlē “Lions” uzvarā

Latvijas izlases uzbrucēja Rūdolfa Balcera pārstāvētā Šveices hokeja līgas (NL) komanda Cīrihes “Lions” pārbaudes mačā ar rezultātu 3:1 (1:1, 2:0, 0:0) apspēlēja “HC Ajoie”.

Balcers šajā spēlē atzīmējās ar vārtu guvumu un rezultatīvu piespēli.

Pirmā perioda 15. minūtē vairākumā Balcers asistēja Derekam Grantam, palīdzot panākt izlīdzinājumu – 1:1.

Otrās trešdaļas sākumā aizsargs Miko Lehtonens izvirzīja “Lions” vadībā, taču trīs minūtes vēlāk Balcers dubultoja pārsvaru.

“Lions” šī bija septītā pārbaudes spēle, Balcers ir piedalījies sešās no tām. Kopumā latvieša kontā starpsezonā divi vārtu guvumi un trīs piespēles.

Regulāro sezonu Cīrihes “Lions” sāks 15. septembrī plkst. 20:45 mājās ar maču pret “HC Ajoie”. Pirms sezonas sākuma tiks aizvadīta vēl viena pārbaudes spēle, 9. septembrī pret “SC Bern”.