Balcera vārti palīdz “Lions” iesākt Šveices pusfinālu ar uzvaru (VIDEO)

Šovakar Šveices hokeja līgas (NL) izslēgšanas spēļu pusfināla kārtas pirmajā mačā Latvijas izlases uzbrucēja Rūdolfa Balcera Cīrihes “Lions” komanda ar rezultātu 5:2 (0:1, 4:1, 1:0) mājās apspēlēja “EV Zug” vienību.

Balcers šajā spēlē 14 minūtēs un 49 sekundēs guva vārtus, divreiz meta pa pretinieku vārtiem, bloķēja vienu pretinieku metienu, kā arī atstāja laukumu ar pozitīvu lietderības koeficientu “+1”.

Regulārajā sezonā Balcers 50 mačos guva 20 vārtus un atdeva 18 rezultatīvas piespēles, kam piecās Play-off spēlēs viņš pievienojis divus vārtus un trīs piespēles.

Cīrihes komanda noslēdza pirmajā vietā NL ar 109 punktiem 52 cīņās, bet ceturtdaļfinālā klubs izcīnīja uzvaru pār “EHC Biel-Bienne” ar rezultātu 4-0.

“Lions” atrodas vadībā sērijā ar rezultātu 1-0. Nākamā spēle tiks aizvadīta 3. aprīlī Cīrihē plkst. 21:00.

Citā mačā Ronalda Ķēniņa “HC Lausanne” klubs 1:2 (1:0, 0:1, 0:1) izbraukumā piekāpās Frīburgas “Gotteron” vienību.

Ķēniņš šajā cīņā septiņās minūtēs un divās sekundēs vienreiz meta pa vārtiem un no ledus nokāpa ar neitrālu lietderības koeficientu.

Regulārajā sezonā Ķēniņš 36 NL spēlēs tika vieniem vārtiem un pie trim piespēlēm, bet četros mačos ar Šveices otrās līgas (SL) klubu Martiņjī “HCV Red Ice” hokejists guva vienus vārtus un atdeva vienu piespēli. Četrās Play-off cīņās hokejists punktus vēl nav guvis.

“HC Lausanne” regulāro sezonu noslēdza ar 91 punktu 52 mačos, kas deva trešo vietu līgā, bet ceturtdaļfināla kārtā klubs ar rezultātu 4-3 pārspēja “HC Davos”.

“Gotteron” atrodas vadībā sērijā ar rezultātu 1-0. Nākamo maču sērijā abas komandas aizvadīs 3. aprīlī Frīburgā plkst. 21:00.