Andžāns rezultatīvs uzvarētā “Mestis” spēlē, panākums arī Ravinska un Ošenieka klubiem

Šovakar Somijas pēc spēka otrās līgas (Mestis) regulārās sezonas spēlē Latvijas uzbrucēja Anrī Ravinska pārstāvētā Imatras “Kettera” komanda viesos ar rezultātu 5:4 (0:1, 2:1, 2:2, 1:0) papildlaikā pieveica Rovaniemi “Kiekko” klubu.

Ravinskis šajā spēlē 19 minūtēs un sešās sekundēs piecas reizes meta pa pretinieku vārtiem un laukumu pameta ar negatīvu lietderības koeficientu “-1”.

Šosezon Ravinskis 29 spēlēs guvis deviņus vārtus un atdevis 12 rezultatīvas piespēles.

“Kettera” komanda šosezon 32 mačos nopelnījusi 62 punktus un ierindojas otrajā vietā līgā. Ravinska klubs izcīnījis uzvaru pēdējos astoņos no desmit mačiem.

Citā mačā Ernesta Ošenieka Kokolas “Hermes” mājās ar rezultātu 6:3 (3:2, 2:1, 1:0) uzvarēja Forsas “Palloseura” komandu.

Ošenieks šajā spēlē 19 minūtēs un desmit sekundēs izdarīja divus metienus pa pretinieku vārtiem un no ledus nokāpa ar neitrālu lietderības koeficientu.

Šosezon Ošenieks 28 cīņās izcēlies ar vienu precīzu metienu un trim rezultatīvām piespēlēm.

“Hermes” vienība ar 46 punktiem 28 spēlēs ierindojas sestajā pozīcijā “Mestis”.

Visbeidzot, Ērika Vītola un Artūra Andžāna Keurū “KeuPa” komanda ar rezultātu 6:1 (2:0, 2:0, 2:1) mājās sagrāva Joensū “Kiekko-Pojat” klubu.

Vītols šajā mačā atradās rezervē.

Šosezon vārtsargs 20 spēlēs apstādinājis 91,0% pretinieku metienu un vidēji mačā ielaidis 3,13 vārtus.

Andžāns šajā spēlē 22 minūtēs un 21 sekundē atdeva rezultatīvu piespēli, trīsreiz meta pa vārtiem un no ledus nokāpa ar pozitīvu lietderības koeficientu “+1”.

Šosezon aizsargam 27 mačos četri vārti un desmit rezultatīvas piespēles.

“KeuPa” ar 41 punktu 29 cīņās ierindojas devītajā pozīcijā līgā.