Andžāns piedalās uzvaras vārtos, Kaļķis rezultatīvs latviešu duelī

Latviešu aizsargi Artūrs Andžāns un Roberts Kaļķis piektdien atzīmējās ar rezultatīvu sniegumu Somijas pēc spēka 2. līgas (Mestis) klubu pārbaudes mačos.

Andžāna pārstāvētā Turku TUTO ar 4:1 (1:0, 1:0, 2:1) apspēlēja Forsas FPS hokejistus. Latviešu aizsargs otrā perioda vidū rezultatīvi asistēja TUTO uzvaras vārtu guvumā un nopelnīja pirmo rezultativitātes punktu komandas rindās aizvadītajās četrās pārbaudes spēlēs.

Tikmēr citā mačā Roberta Kaļķa pārstāvētā Īsalmi IPK  ar 4:1 (1:0, 1:1, 2:0) pārspēja Kokolas “Hermes”, kuras rindās gaidāmajā sezonā spēlēs latviešu aizsargi Ņikita Mateiko un Ernests Ošenieks. Kaļķis 47. minūtē asistēja komandas pēdējā vārtu guvumā. Arī viņam šis bija pirmais rezultativitātes punkts jaunā kluba kreklā.

Ošenieks palika bez rezultativitātes punktiem, bet Mateiko nebija pieteikts šim mačam.

Savukārt Latvijas izlases uzbrucēja Oskara Batņas pārstāvētais Somijas spēcīgākā čempionāta (Liiga) klubs Mikeli ”Jukurit” ar 2:1 (0:0, 2:1, 0:0) uzveica citu Liiga dalībnieci Lahti ”Pelicans”. Batņa ar rezultatīvām darbībām neizcēlās.

Autors: Rainers Rogs Avots: Hokejazinas.com