Andersons uguņo Šveices 2. līgas spēlē

Šveices pēc spēka 2. līgas (SL) spēlē Toma Andersona un Sanda Smona pārstāvētā “La Chaux-de-Fonds” ar 4:3 (2:0, 0:2, 1:3, 0:0, 1:0) pēcspēles metienu sērijā apspēlēja Riharda Melnalkšņa un Naura Sējēja Kūsnahtas “GCK Lions”.

Andersons atzīmējās ar gūtiem vārtiem un divām rezultatīvām piespēlēm. Bullīšu sērijā Andersons nespēja realizēt savu iespēju. Šosezon Andersona kontā 13 spēlēs 16 (6+10) punkti.

Andersons veica septiņus metienus pa vārtiem 22:15 minūtēs, pabeidzot maču ar pozitīvu lietderību “+2”. Smons vienreiz apdraudēja pretinieku vārtus un bloķēja vienu pretinieku metienu nospēlētās 19:17 minūtēs, noslēdzot spēli ar negatīvu lietderību “-1”.

Sējējs 20 minūtēs un 32 sekundēs uz ledus nopelnīja divu minūšu noraidījumu, veica divus metienus pa vārtiem, bloķēja trīs pretinieku raidījumus un pabeidza spēli ar “-1”. Melnalksnis nospēlētās 12:51 minūtēs uzvarēja septiņus no 13 iemetieniem un divreiz apdraudēja pretinieku cietoksni, pabeidzot maču ar “+1”.