Andersons uguņo, Cjunskim vārti, Ķēniņam pirmais punkts sezonā

Toms Andersons, hokejazinas.com

Toms Andersons | Foto: "La Chaux-de-Fonds"

Šveices pēc spēka 2. līgā sestdien veiksmīgas spēles aizvadīja vairāki Latvijas hokejisti.

Aizsarga Sanda Smona un uzbrucēja Toma Andersona pārstāvētā “La Chaux-De-Fonds” mājās ar 6:2 (3:0, 1:0, 2:2) pārspēja Belinconas “Snakes”.

Andersons guva divus vārtus un atdeva divas rezultatīvas piespēles. Latvijas hokejists guva “La Chaux-De-Fonds” otros un trešos vārtus, kā arī asistēja mājinieku pirmajā un pēdējā vārtu guvumā.

Uzbrucējs laukumā pavadīja 16 minūtes un 57 sekundes, izpildot četrus metienus pa pretinieku vārtiem un nopelnot pozitīvu lietderības koeficientu ”+3”.

Tikmēr Smons 15 minūtēs un trīs sekundēs atzīmējās ar vienu metienu un pozitīvu lietderības koeficientu ”+2”.

Andersons šosezon astoņās spēlēs guvis trīs vārtus un izdarījis sešas rezultatīvas piespēles, bet Smons astoņos mačos ticis pie diviem (0+2) punktiem.

HC “Sierre“ bez Nila Sējēja, bet ar uzbrucējiem Robertu Cjunski un Ronaldu Ķēniņu sastāvā mājās ar 4:1 (2:0, 0:1, 2:0) apspēlēja uzbrucēja Riharda Melnalkšņa pārstāvēto EHC “Olten”.

Cjunskis 43. minūtē guva HC “Sierre“ trešos vārtus. Uzbrucējs laukumā pavadīja vien septiņas minūtes un vienu sekundi, izpildot vienu metienu, nopelnot četras soda minūtes un iegūstot pozitīvu lietderības koeficientu ”+1”.

Ķēniņš 48. minūtē asistēja HC “Sierre“ ceturtajos vārtos. Uzbrucējs 16 minūtēs un 46 sekundēs uzvarēja sešos no deviņiem (66,67%) iemetieniem un nopelnīja pozitīvu lietderības koeficientu ”+1”.

Tikmēr Melnalksnis pretinieku sastāvā nospēlēja 16 minūtes un 53 sekundes, reizi apdraudot sāncenšu cietokšņa drošību, uzvarot sešos no deviņiem (66,67%) iemetieniem un maču pabeidzot ar negatīvu lietderības koeficientu ”-1”.

Cjunskis astoņās spēlēs atzīmējies ar diviem precīziem metieniem, bet Ķēniņš piecos mačos ticis pie viena (0+1) punkta. Sējējs šosezon līdz šim Šveices 2. līgā aizvadījis tikai vienu spēli (0+0). Savukārt Melnalksnis astoņos mačos palicis bez punktiem.

Aizsarga Naura Sējēja un uzbrucēja Rodžera Bukarta pārstāvētā Kīsnahtas “Lions” savā laukumā ar 0:1 (0:0, 0:1, 0:0) piekāpās EHC “Winterthur”.

Sējējs 14 minūtēs un piecās sekundēs izpildīja piecus(!!!) metienus un ieguva neitrālu lietderības koeficientu.

Tikmēr Bukarts sev atvēlētajās 11 minūtēs un 35 sekundēs atzīmējās ar neitrālu lietderības koeficientu.

Sējējs sešās spēlēs guvis vienus vārtus, bet Bukarts četros mačos atdevis trīs rezultatīvas piespēles.

Visbeidzot, uzbrucēja Darela Dukura pārstāvētā EHC “Chur” mājās ar 3:2 (2:0, 1:0, 0:2) uzveica HC “Thurgau”.

Dukurs uz ledus pavadīja 16 minūtes un 12 sekundes, trīsreiz apdraudot sāncenšu cietokšņa drošību un laukumu pametot ar neitrālu lietderības koeficientu.

Uzbrucējs astoņās spēlēs izcēlies ar diviem precīziem metieniem un divām rezultatīvām piespēlēm.