Andersons iemet un iekļūst pusfinālā, Sējējs un Melnalksnis tam tuvojas

Šovakar Šveices pēc spēka otrajā līgā (SL) tika aizvadīti izslēgšanas spēļu pirmās kārtas piektie mači, un laukumā devās vairāki latviešu hokejisti.

“La Chaux-De-Fonds” (1.) – EHC “Winterthur” (8.). Sērijā 4-1.

Toma Andersona un Sanda Smona “La Chaux-De-Fonds” sāvā laukumā tikās ar Vintertūras klubu un uzvarēja pagarinājumā ar 3:2. Šī uzvara atnesa komandai uzvaru sērijā. Atgādināsim, ka iepriekšējā spēlē Vintertūras klubs izcīnīja uzvaru, taču līgas vadība to anulēja. Vairāk var lasīt šeit.

Andersons šodien laukumā pavadīja 20 minūtes, kuru laikā izdarīja trīs metienus un guva vienus vārtus. Uzbrucējs spēlēja pirmajā maiņā.

Smons šim mačam nebija pieteikts.

EHC “Olten” (3.) – HC “Thurgau” (6.). Sērijā 3-2.

Riharda Melnalkšņa EHC “Olten” savās mājās tikās ar HC “Thurgau” hokejistiem un sagrāva pretiniekus ar 8:0.

Melnalksnis šajā spēlē bija trešās maiņas uzbrucējs un 13 minūšu laikā izdarīja vienu metienu, kā arī uzvarēja septiņus no deviņiem iemetieniem.

Kīsnahtas “Lions” (4.) – HC “Sierre” (5.). Sērijā 3-2.

Naura Sējēja Kīsnahtas “Lions” mājas laukumā tikās ar HC “Sierre” hokejistiem un izcīnīja uzvaru ar 4:2.

Sējējs aizvadītajā mačā spēlēja trešajā maiņā un 14 minūtēs izdarīja vienu metienu, bloķēja vienu metienu, kā arī nopelnīja noraidījumu.

Tikmēr regulārās sezonas otrās vietas īpašniece EHC “Basel” savā laukumā ar 6:2 pārspēja septīto stiprāko komandu EHC “Visp”. Fispas klubs sērijā ir vadībā ar 3:2.