Andersons gadu noslēdz ar lielisku sniegumu Lašodefonā

Šovakar Šveices pēc spēka 2. līgas (SL) spēlē rezultatīvu sniegumu demonstrēja latviešu uzbrucējs Toms Andersons.

“La Chaux-De-Fonds” ar Andersonu, bet bez Sanda Smona ierindā savā laukumā tikās ar EHC “Winterthur” hokejistiem un izcīnīja uzvaru ar rezultātu 5:3.

Andersons spēlēja pirmajā maiņā un šajā mačā atdeva divas rezultatīvas piespēles. Uzbrucējs laukumā pavadīja 19 minūtes, kuru laikā arī izdarīja divus metienus pa vārtiem.

Turnīra tabulā Lašodefonas klubs ar 68 punktiem ieņem otro vietu, savukārt Andersons ar 39 punktiem (14+25) ir savas komandas rezultatīvākais hokejists.

Citā mačā EHC “Olten” ar Rihardu Melnalksni ierindā viesos ar 8:0 sagrāva HC “Sierre”.

Melnalksnis spēlēja trešajā maiņā un 19 minūtēs izdarīja divus metienus, nopelnīja četras soda minūtes, kā arī koeficentu “+1”.

Oltenas klubs ar 67 punktiem čempionātā ieņem trešo vietu.

Vēl vienā mačā Latvijas uzbrucēju Riharda Puides un Darela Dukura pārstāvētā Belinconas “Rockets” komanda savā laukumā 2:3 pagarinājumā zaudēja “Martigny” klubam.

Puide spēlēja ceturtajā maiņā, savukārt Dukurs – otrajā. Abi hokejisti palika bez rezultativitātes punktiem.

Belinconas komanda ar 18 punktiem tabulā ieņem pēdējo, 10. vietu.

Tikmēr Kīsnahtas “Lions” bez aizsarga Naura Sējēja sastāvā savā laukumā ar 3:2 pārspēja “Visp” klubu.

Tabulā “Lions” ar 63 punktiem ieņem ceturto vietu.