Site icon Hokeja ziņas

Andersons atnes uzvaru pagarinājumā; brāļi Sējēji spēlē viens pret otru

Toms Andersons, Hokejazinas.com

Toms Andersons | Foto: Jonathan Vallat, rtn.ch

Šovakar vairākas latviešu hokejistu pārstāvētās komandas aizvadīja spēles Šveices pēc spēka 2. hokeja līgā jeb Sky Swiss League.

Latviešu hokejistu Toma Andersona un Sanda Smona “La Chaux-De-Fonds” savā laukumā tikās ar Darela Dukura pārstāvēto EHC “Chur” un uzvarēja pagarinājumā ar 4:3.

Andersons šajā spēlē bija pirmās maiņas uzbrucējs un atnesa savai komandai uzvaru, gūstot vārtus pagarinājumā. Uzbrucējs 18 minūtēs izdarīja trīs metienus un nopelnīja koeficientu “-1”.

Smons bija otrās maiņas aizsargs un 18 minūšu laikā statistikā neatzīmējās.

Dukurs bija trešās maiņas uzbrucējs un 20 minūtēs bloķēja divus metienus, kā arī nopelnīja lietderību “+1”.

Riharda Melnalkšņa pārstāvēt EHC “Olten” izbraukumā tikās ar EHC “Visp” hokejistiem un uzvarēja ar 2:1.

Melnalksnis spēlēja trešajā maiņā un 17 minūtēs izdarīja vienu metienu, bloķēja trīs metienus, kā arī uzvarēja septiņus no 15 iemetieniem.

Tikmēr citā mačā latviešu aizsarga Naura Sējēja un uzbrucēja Rodžera Bukarta pārstāvētā Kīsnahtas “Lions” savā laukumā tikās ar Roberta Cjunska, Ronalda Ķēniņa un Nila Sējēja pārstāvēto HC “Sierre“ un zaudēja ar 2:5.

Nauris Sējējs aizvadītajā spēlē bija otrās maiņas aizsargs un 16 minūtēs izdarīja divus metienus, kā arī nopelnīja “-1”.

Bukarts šovakar palika ārpus pieteikuma.

Ķēniņš bija trešās maiņas uzbrucējs un 16 minūtēs izdarīja trīs metienus, bloķēja vienu metienu un uzvarēja četrus no deviņiem iemetieniem.

Cjunskis spēlēja ceturtajā maiņā un četru minūšu laikā izdarīja vienu metienu.

Savukārt Nils Sējējs tika pieteikts kā 13. uzbrucējs un četru minūšu laikā izdarīja vienu metienu. Sējējam šis bija pirmais mačs šosezon 2. līgā, bet pirms dažām dienām viņš “Sierre” rindās aizvadīja spēli Šveices kausā.