Andersonam vārti pret līderiem; Ķēniņš atgriežas 2. līgā

Šovakar Šveices pēc spēka otrajā līgā (SL) spēles aizvadīja latviešu hokejistu pārstāvētās komandas.

Uzbrucēja Toma Andersona un aizsarga Sanda Smona pārstāvētā “La Chaux-De-Fonds” savā laukumā tikās ar līgas līdervienību EHC “Olten”, kuru pārstāv uzbrucējs Rihards Melnalksnis. Uzvaru ar rezultātu 3:2 izcīnīja “Olten” hokejisti, kuri izšķirošos uzvaras vārtus guva trešā perioda pēdējā minūtē.

Andersons šajā mačā spēlēja otrajā maiņā, laukumā pavadot 18 minūtes, kuru laikā guva vārtus, izdarīja četrus metienus un nopelnīja koeficentu “+1”.

Melnalksnis spēlēja trešajā maiņā, 12 minūtēs izdarot četrus metienus un nopelnot koeficentu “-1”.

Citā spēlē aizsarga Naura Sējēja pārstāvētā Kūsnahtas “Lions” savā laukumā uzņēma EHC “Basel” hokejistus un izcīnīja uzvaru ar 3:2.

Sējējs aizvadītajā mačā spēlēja ceturtajā maiņā, laukumā pavadot gandrīz 18 minūtes. Aizsarga rēķinā divi bloķēti metieni un divas soda minūtes.

Vēl vienā spēlē uzbrucēju Riharda Puides un Darela Dukura pārstāvētā Belinconas “Rockets” izbraukumā tikās ar EHC “Winterthur” un uzvarēja ar 4:1.

Dukurs spēlēja ceturtajā maiņā un 12 minūtēs izdarīja divus metienus, kā arī nopelnīja vienu noraidījumu.

Savukārt Puide bija otrās maiņas uzbrucējs, 14 minūtēs izdarot divus metienus un vienu reizi bloķējot pretinieku metienu.

Tikmēr pēc ilgāka pārtraukuma 2. līgā atgriezās Ronalds Ķēniņš, kura pārstāvētā Martiņjī “HCV Red Ice” viesos ar 2:5 piekāpās HC “Thurgau” komandai.

Ķēniņš spēlēja pirmajā maiņā un 21 minūtē izdarīja divus metienus, bloķēja vienu metienu, kā arī nopelnīja koeficentu “+1”.

Tabulā līderi ar 53 punktiem ir “Olten” hokejisti, bet aiz viņiem ar 44 punktiem seko “Lions. Trešais ar 38 punktiem ir Bāzeles klubs.