Andersonam vairāki metieni pirmajā 2024. gada uzvarā

Šovakar Šveices pēc spēka 2. līgas (SL) spēlēs laukumā devās četri Latvijas hokejisti.

“La Chaux-De-Fonds” ar Tomu Andersonu, bet bez Sanda Smona ierindā mājās ar rezultātu 4:3 (2:1, 0:1, 2:1) apspēlēja “HC Sierre”.

Andersons nospēlētajās 22:14 minūtēs veica četrus metienus pa vārtiem, uzvarēja vienīgo iemetienu un pameta laukumu ar negatīvu lietderības koeficientu “-2”.

Šosezon 35 spēlēs Andersons guvis 14 vārtus un atdevis 25 piespēles, bet Smons traumas dēļ šosezon vēl laukumā nav devies.

“La Chaux-De-Fonds” komanda ar 73 punktiem 35 cīņās ierindojas otrajā pozīcijā līgā.

Citā mačā EHC “Olten” ar Rihardu Melnalksni ierindā viesos ar 2:6 (1:2, 0:2, 1:2) piekāpās “EHC Basel”.

Melnalksnis uz ledus pavadītajās 11:35 minūtēs uzvarēja divus no trīs iemetieniem un vienreiz apdraudēja pretinieku vārtus.

Uzbrucējs 33 spēlēs atzīmējies ar septiņām rezultatīvām piespēlēm.

“EHC Olten” ierindojas 3. vietā ar izcīnītiem 67 punktiem 35 spēlēs.

Visbeidzot, Latvijas uzbrucēju Riharda Puides un Darela Dukura pārstāvētā Belinconas “Rockets” komanda ar 2:5 (0:2, 0:1, 2:2) zaudēja “EHC Winterthur”.

Puide nospēlētajās 14:43 minūtēs pa reizei izpildīja un bloķēja metienu, kā arī zaudēja vienīgo iemetienu. Dukurs uz ledus pavadītajās 20 minūtēs un sešās sekundēs vienreiz meta pa vārtiem, vienu metienu bloķēja, piekāpās vienīgajā iemetienā un laukumu pameta ar negatīvu lietderības koeficientu “-1”.

Dukurs 35 spēlēs atdevis piecas rezultatīvas piespēles. Puides kontā 35 mačos divi vārtu guvumi un divas rezultatīvas piespēles.

Belinconas komanda ar 18 punktiem 35 spēlēs atrodas pēdējā, 10. vietā.