3 X 100% BEZRISKA LIKMES
Saņemt

Andersonam un Smonam pa četriem punktiem Šveices 2. līgas spēlē

Šveices pēc spēka 2. līgas (SL) spēlē Toma Andersona un Sanda Smona pārstāvētā “La Chaux-de-Fonds” ar 8:5 (0:1, 4:3, 4:1) apspēlēja Haralda Egles “SC Langenthal”.

Gan Andersons, gan Smons sakrāja četrus punktus šajā mačā. Andersons guva divus vārtus un atdeva divas rezultatīvas piespēles, kamēr Smona kontā četri asisti.

• 5/5
    SAŅEM LĪDZ 120€ BEZRISKA LIKMĒS!

Andersons otrā perioda sākumā, spēlējot vairākumā, pēc Smona piespēles panāca izlīdzinājumu 1:1. Nedaudz vēlāk tajā periodā, Andersons vairākumā guva savus otros vārtus pēc Smona piespēles. Perioda beigās Andersons palīdzēja panākt 4:4. Trešās trešdaļas vidusdaļā Smons atzīmējās ar divām piespēlēm.

Andersons 14:07 minūtēs izpildīja piecus metienus pa vārtiem, divus metienus bloķēja. Arī Smons piecreiz meta pa pretinieku cietoksni un divus raidījumus bloķēja, nospēlētās 13:15 minūtēs. Pretinieku komandā spēlējošais Egle sev atvēlētajās 15:43 minūtēs trīsreiz meta pa vārtiem, bloķēja vienu metienu un noslēdza maču ar negatīvu lietderību “-3”.

Autors: Rems Ratņikovs Avots: SIHF