Andersonam un Smonam pa četriem punktiem Šveices 2. līgas spēlē

Šveices pēc spēka 2. līgas (SL) spēlē Toma Andersona un Sanda Smona pārstāvētā “La Chaux-de-Fonds” ar 8:5 (0:1, 4:3, 4:1) apspēlēja Haralda Egles “SC Langenthal”.

Gan Andersons, gan Smons sakrāja četrus punktus šajā mačā. Andersons guva divus vārtus un atdeva divas rezultatīvas piespēles, kamēr Smona kontā četri asisti.

Andersons otrā perioda sākumā, spēlējot vairākumā, pēc Smona piespēles panāca izlīdzinājumu 1:1. Nedaudz vēlāk tajā periodā, Andersons vairākumā guva savus otros vārtus pēc Smona piespēles. Perioda beigās Andersons palīdzēja panākt 4:4. Trešās trešdaļas vidusdaļā Smons atzīmējās ar divām piespēlēm.

Andersons 14:07 minūtēs izpildīja piecus metienus pa vārtiem, divus metienus bloķēja. Arī Smons piecreiz meta pa pretinieku cietoksni un divus raidījumus bloķēja, nospēlētās 13:15 minūtēs. Pretinieku komandā spēlējošais Egle sev atvēlētajās 15:43 minūtēs trīsreiz meta pa vārtiem, bloķēja vienu metienu un noslēdza maču ar negatīvu lietderību “-3”.

Autors: Rems Ratņikovs Avots: SIHF