Andersonam un Krastenbergam spīdošs sniegums Šveicē, rezultatīvs arī Melnalksnis

Šovakar Lavijas hokejisu Toma AndersonaSanda Smona un Renāra Krastenberga pārstāvētā Šveices pēc spēka otrās līgas (SL) komanda “La Chaux-De-Fonds” mājās ar rezultātu 6:2 (4:1, 2:1, 0:0) pārspēja Naura Sējēja Kūsnahtas “Lions” vienību.

Andersons šajā mačā 11 minūtēs un 36 sekundēs nopelnīja četras rezultatīvas piespēles, vienu reizi meta pa vārtiem un no ledus nokāpa ar negatīvu lietderības koeficientu “-1”.

Krastenbergs desmit minūtēs un 32 sekundēs guva vārtus, atdeva divas piespēles, trīs reizes meta pa vārtiem, tika pie divām soda minūtēm un laukumu pameta ar pozitīvu lietderības koeficientu “+1”.

Šosezon Andersons septiņās spēlēs nopelnījis piecus punktus (0+5), Krastenbergam septiņos mačos astoņi punkti (4+4), bet Smons, kurš dziedē traumu, laukumā vēl nav devies.

“La Chaux-De-Fonds” ar 12 punktiem septiņās cīņās ierindojas septītajā vietā līgā.

Tikmēr Sējējs, kurš šosezon piedalījies tikai vienā spēlē, atradās ārpus pieteikuma.

Aizsargs punktus šajā sezonā nav guvis, bet “Lions” ar 17 punktiem septiņos mačos atrodas pirmajā vietā SL.

Citā mačā Riharda Melnalkšņa “EHC Olten“ savā laukumā ar rezultātu 6:1 (2:0, 2:0, 2:1) sagrāva “HC Sierre” vienību.

Melnalksnis 12 minūtēs un 37 sekundēs atdeva rezultatīvu piespēli, pa pretinieku vārtiem nemeta, bloķēja vienu pretinieku metienu un atstāja laukumu ar pozitīvu lietderības koeficientu “+1”.

Uzbrucējs šosezon septiņās spēlēs nopelnījis trīs punktus (0+3), bet “EHC Olten” ar 17 punktiem septiņos mačos ierindojas otrajā vietā līgā.

Visbeidzot, Riharda Puides un Darela Dukura Bellinconas “Rockets” ar rezultātu 3:4 (2:0, 0:2, 1:1, 0:0, 0:1) mājās pēcspēles metienos piekāpās “HC Thurgau” klubam.

Puide šajā spēlē 15 minūtēs un 37 sekundēs piecas reizes meta pa vārtiem un laukumu pameta ar neitrālu lietderības koeficientu.

Dukurs 13 minūtēs un 46 sekundēs pa vārtiem nemeta, bloķēja vienu pretinieku metienu kā arī nokāpa no ledus ar negatīvu lietderības koeficientu “-1”.

Puide septiņās spēlēs nopelnījis trīs punktus (1+2), bet Dukurs septiņos mačos ticis pie viena punkta (0+1).

“Rockets” septiņās cīņās tikuši pie diviem punktiem un atrodas pēdējā, desmitajā pozīcijā līgā.