Andersonam un Krastenbergam punkts, Dukurs un Puide ielaiž desmit

Šveices pēc spēka otrajā līgā (SL) šovakar spēles aizvadīja latviešu hokejistu pārstāvētie klubi.

Toma Andersona, Renāra Krastenberga un Sanda Smona pārstāvētā “La Chaux-De-Fonds” viesos tikās ar Martiņjī “Red Ice” klubu un piedzīvoja zaudējumu pagarinājumā ar 2:3.

Andersons ar Krastenbergu spēlēja pirmajā maiņā un abi tika pie viena punkta. Andersons pirmajā periodā guva vārtus vairākumā, savukārt Krastenbergs šajā vārtu guvumā atdeva piespēli.

Bellinconas “Rockets” (Rihards PuideDarels Dukurs) izbraukumā tikās ar Bāzeles komandu un piedzīvoja sagrāvi ar rezultātu 2:10. Jau pirmajā trešdaļā “Rockets” ielaida četrus vārtus. Dukurs spēlēja pirmajā maiņā, savukārt Puide – otrajā.

Citā mačā “EHC Olten” (Rihards Melnalksnis) savā laukumā uzņēma EHC “Winterthur” hokejistus un izcīnīja pārliecinošu uzvaru ar 8:3. “Winterthur” pirmajā periodā ieguva trīs vārtu pārsvaru, taču mača laikā “Olten” hokejisti guva astoņus bezatbildes vārtus.

Melnalksnis šajā spēlē bija pieteikts kā aizsargs un spēlēja trešajā aizsargu pārī.

Savukārt Kūsnahtas “Lions”, kurā spēlē aizsargs Nauris Sējējs, viesos tikās ar HC “Thurgau” komandu un piedzīvoja sauso zaudējumu ar 0:3. Sējējs spēlēja ceturtajā maiņā.

Līderi tabulā joprojām ir “Olten” hokejisti, kuri desmit spēlēs sakrājuši 24 punktus.