Andersonam izcila spēle Bāzelē, Smons bloķē trīs metienus

Šveices pēc spēka 2. līgas (SL) spēlēs šovakar piedalījās vairāki latviešu hokejisti, bet īpaši spožu sniegumu nodemonstrēja Toms Andersons.

“La Chaux-De-Fonds” ar Tomu Andersonu un Sandi Smonu ierindā viesos tikās ar līgas līdervienību EHC “Basel” un uzvarēja ar 3:1.

Andersons aizvadītajā mačā pirmo vārtu guvumā atdeva rezultatīvu piespēli, bet trešajā periodā guva vārtus, panākdams 3:1. Uzbrucējs laukumā pavadīja 23 minūtes, kuru laikā izdarīja trīs metienus, bloķēja vienu metienu, kā arī nopelnīja koeficentu “+1”.

Smons spēlēja trešajā aizsargu pārī un 20 minūšu laikā bloķēja trīs metienus, izdarīja vienu metienu, kā arī nopelnīja koeficentu “+1”.

Citā mačā Riharda Puides un Darela Dukura Bellinconas “Rockets” klubs viesos ar 0:6 piekāpās “Thurgau” hokejistiem.

Puide spēlēja trešajā maiņā un 18 minūšu laikā izdarīja vienu metienu, kā arī nopelnīja koeficentu “-1”.

Dukurs bija otrās maiņas uzbrucējs un 20 minūtēs izdarīja piecus metienus, kā arī nopelnīja koeficentu “-3”.

Vēl vienā spēlē EHC “Olten” ar Rihardu Melnalksni savā laukumā ar 3:4 pagarinājumā piekāpās Kīsnahtas “Lions”, kuras rindās nespēlēja traumu guvušais Nauris Sējējs.

Melnalksnis spēlēja ceturtajā maiņā un 11 minūšu laikā uzvarēja divus iemetienus no pieciem, kā arī nopelnīja koeficentu “-2”.