Andersonam izbraukumā 1+1, vārti arī Sējējam

Toms Andersons, Hokejazinas.com

Toms Andersons | Foto: Jonathan Vallat, rtn.ch

Šovakar Šveices pēc spēka otrajā līgā (SL) tika aizvadīti vairāki mači, kuros piedalījās latviešu hokejistu pārstāvētie klubi.

“La Chaux-De-Fonds” (Toms AndersonsSandis Smons) izbraukumā tikās ar EHC “Visp” komandu un izcīnīja uzvaru pagarinājumā ar 4:3. Mača laikā Lašodefonas klubs atspēlējās, esot iedzinējos gan ar 0:2, gan ar 1:3.

Andersons aizvadītajā spēlē bija pirmās maiņas uzbrucējs, gūstot vienus vārtus un vienu reizi rezultatīvi asistējot. Hokejists laukumā pavadīja 21 minūti un 26 sekundes, kuru laikā izdarīja sešus metienus pa vārtiem, kā arī nopelnīja lietderības koeficentu “+1”.

Citā spēlē Kūsnahtas “Lions” (Nauris Sējējs) viesos tikās ar “Winterthur” kluba hokejistiem un piekāpās ar rezultātu 1:2.

Sējējs šajā mačā trešā perioda vidū panāca neizšķirtu 1:1. Aizsargam šie bija otrie vārti sezonā. Hokejists laukumā pavadīja 15 minūtes un 37 sekundes, kuru laikā izpildīja trīs metienus, kā arī nopelnīja lietderības koeficentu “+1”.

Vēl vienā mačā Bellinconas “Rockets” (Rihards Puide, Darels Dukurs) savā laukumā uzņēma HC “Sierre” klubu un izcīnīja uzvaru pagarinājumā ar 4:3.

Bellinconas hokejisti trešā perioda pēdējās divās minūtēs atspēlējās no 1:3, bet pagarinājumā guva uzvaras vārtus. Abi latviešu hokejisti šajā mačā rezultativitātes punktus nenopelnīja.

Puide laukumā pavadīja 15 minūtes un 48 sekundes, savukārt Dukurs nedaudz vairāk par 18 minūtēm.

“Lions” tabulā ar 23 punktiem ir 2. vietā, “La Chaux-De-Fonds” ar 19 punktiem 4. vietā, bet Bellinconas klubs ar četriem punktiem ieņem pēdējo, 10. vietu.