Andersonam 1+1 un “+3”; Melnalksnis iemet pēcspēles metienu

Šovakar Šveices pēc spēka 2. līgas (SL) spēlēs laukumā devās vairāki Latvijas hokejisti.

“La Chaux-De-Fonds” ar Tomu Andersonu, bet bez Sanda Smona ierindā izbraukumā ar 5:2 pāspēja Kīsnahtas “Lions”, kuras rindās nespēlēja traumu guvušais Nauris Sējējs.

Andersons spēlēja otrajā maiņā un guva vārtus, kā arī atdeva rezultatīvu piespēli. 20 pavadītajās minūtēs uz ledus uzbrucējs izdarīja divus metienus, kā arī nopelnīja koeficentu “+3”.

Lašodefonas klubs ar 59 punktiem ieņem trešo vietu, savukārt “Lions” ar 57 punktiem atrodas ceturtajā pozīcijā.

Citā spēlē EHC “Olten” ar Rihardu Melnalksni izbraukumā ar 3:2 pēcspēles metienos uzvarēja EHC “Winterthur” klubu.

Melnalksnis spēlēja ceturtajā maiņā un deviņās minūtēs nopelnīja koeficentu “+1”, kā arī realizēja pēcspēles metienu.

“Olten” ar 62 punktiem ieņem otro vietu turnīra tabulā.

Savukārt Belinconas “Rockets” komanda, kuras rindās spēlēja Rihards Puide un Darels Dukurs, savā laukumā ar 1:6 zaudēja HC “Sierre” hokejstiem.

Dukurs kā otrās maiņas uzbrucējs 15 minūšu laikā izdarīja vienu metienu un nopelnīja koeficentu “+1”.

Tikmēr Puide spēlēja ceturtajā maiņā un 14 minūtēs izdarīja piecus metienus un nopelnīja vienu noraidījumu.

“Rockets” ar 17 punktiem ieņem pēdējo, 10. vietu čempionātā.