Andersona 2+1 atnes “La Chaux-De-Fonds” uzvaru pār Dukuru un Puidi

Šovakar Šveices pēc spēka otrās līgas (SL) regulārās sezonas mačā Lavijas hokejistu Toma Andersona un Sanda Smona pārstāvētā “La Chaux-De-Fonds” komanda viesos ar rezultātu 6:2 (2:0, 1:2, 3:0) apspēlēja Riharda Puides un Darela Dukura Bellinconas “Rockets” vienību.

Andersons šajā mačā 16 minūtēs un 32 sekundēs guva divus vārtus, nopelnīja rezultatīvu piespēli, piecas reizes meta pa vārtiem un no ledus nokāpa ar neitrālu lietderības koeficientu.

Šosezon 22 spēlēs Andersons guvis sešus vārtus un atdevis 17 piespēles, bet Smons traumas dēļ šosezon vēl laukumā nav devies.

“La Chaux-De-Fonds” komanda ar 38 punktiem 33 cīņās ierindojas ceturtajā pozīcijā līgā.

Tikmēr Puide šajā spēlē 13 minūtē un 19 sekundēs pa pretinieku vārtiem nemeta un laukumu atstāja ar negatīvu lietderības koeficientu “-1”.

Dukurs 11 minūtēs un 46 sekundēs pa vārtiem nemeta, bloķēja vienu pretinieku metienu, uzvarēja 50% iemetienu, kā arī nokāpa no ledus ar negatīvu lietderības koeficientu “-1”.

Puide 22 spēlēs nopelnījis divus vārtus un divas piespēles, bet Dukurs 22 mačos ticis pie divām piespēlēm.

“Rockets” 22 cīņās tikuši pie 11 punktiem un atrodas pēdējā, desmitajā pozīcijā līgā.

Citā mačā Riharda Melnalkšņa “EHC Olten“ viesos ar rezultātu 3:2 (1:1, 1:0, 1:1) apspēlēja Martiņjī “HCV Red Ice” komandu.

Melnalksnis šajā spēlē 13 minūtēs un 34 sekundēs pa vārtiem nemeta, uzvarēja 25% iemetienu un laukumu pameta ar neitrālu lietderības koeficientu .

Šosezon uzbrucējs 20 spēlēs atdevis četras rezultatīvas piespēles, bet “EHC Olten” ar 50 punktiem 22 mačos atrodas pirmajā vietā SL.

Visbeidzot, Naura Sējēja Kūsnahtas “Lions” klubs ar rezultātu 0:2 (0:0, 0:1, 0:1) savā laukumā piekāpās “HC Thurgau” vienībai.

Sējējs šajā cīņā 17 minūtēs un piecās sekundēs vienreiz meta pa pretinieku vārtiem un no ledus nokāpa ar negatīvu lietderības koeficientu “-1”.

Šosezon 16 spēlēs aizsargs guvis divus vārtus, bet “Lions” ar 41 punktu 22 mačos atrodas otrajā pozīcijā līgā.