Ābols turpina krāt punktus Zviedrijā

Zviedrijas hokeja līgā (SHL) ar rezultatīvu piespēli šodien izcēlās Latvijas izlases uzbrucējs Rodrigo Ābols.

Ābola un aizsarga Kristapa Zīles pārstāvētā ”Orebro” viesos ar 5:4 (2:1, 2:2, 0:1, 0:0, 1:0) pēcspēles metienu sērijā pieveica Malmes ”Redhawks”. Ābols 36. minūtē rezultatīvi asistēja komandas ceturtajā vārtu guvumā un palīdzēja komandai tobrīd panākt 4:3.

Latviešu uzbrucējs laukumā pavadīja 18 minūtes un 18 sekundes, kuru laikā izdarīja četrus metienus pa pretinieku vārtiem, uzvarēja 53% iemetienu un spēli pabeidza ar neitrālu lietderības koeficientu. Ābols šosezon 41 spēlē nopelnījis 30 (12+18) punktus.

Tikmēr Zīle nospēlēja 20 minūtes un 47 sekundes, izdarot vienu metienu pa pretinieku vārtiem, pielietojot vienu spēka paņēmienu un iegūstot neitrālu lietderības koeficientu.

Latviešu pārstāvētā ”Orebro” pakāpusies uz sesto vietu SHL kopvērtējumā. Komanda 46 spēlēs izcīnījusi 72 punktus.

Autors: Rainers Rogs Avots: SHL